جنیفر لوپز: قرنطینه از من مادر بهتری ساخته

«عاشق این هستم که هر شب در خانه با فرزندانم شام بخورم»

جنیفر لوپر از همسر قبلی خود، مارک آنتونی، یک پسر و یک دختر دارد - عکس از شبکه‌های اجتماعی

جنیفر لوپز می‌گوید اجبار به قرنطینه در دوران شیوع ویروس کرونا باعث شده است که او روش مادری خود را تغییر دهد.

این خواننده، رقصنده و بازیگر، در مصاحبه اخیر خود با وال استریت ژورنال گفت که از قرنطینه چه چیزهایی آموخته است.

او توضیح داد که بعد از اجرای موسیقی در نیمه بازی ابرجام فوتبال آمریکایی به همراه شکیرا در ماه فوریه، در فیلم‌برداری فصل جدید مسابقه تلویزیونی «جهان رقص» شرکت داشت، چرا که او از داوران این مسابقه است.

او افزود: «در روز آخر به میامی به پرواز کردم و کل قرنطینه را آنجا ماندم.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

خانم لوپز که دختری ۱۲ ساله و پسری ۱۲ ساله از همسر قبلی خود، مارک آنتونی، دارد، گفت: «واقعا عاشق این هستم که در خانه باشم و هر شب شام را کنار کودکانم در منزل صرف کنم، کاری که احتمالا در گذشته هرگز انجام نداده بودم.»

او ادامه داد: «و فرزندانم هم به گونه‌ای نظر خود را به من ابراز کردند که مثلا از چه چیزهایی در زندگی‌مان خوشحال هستند و چه چیزهایی را دوست ندارند. این اتفاق واقعا چشمان مرا گشود و رابطه خود با کودکانم را بازبینی کردم تا ببینم چه چیزهایی کار می‌کند و چه اقداماتی بی‌تاثیر و ناکارآمد است.»

خانم لوپز گفت نمی‌خواهد هیچ چیزی را در زندگی کودکانش «از دست بدهد» و اظهار داشت: «ما این زندگی عالی را برای آنها فراهم آورده‌ایم، ولی در همین حال آنها به حضور خود ما هم نیاز دارند. نیاز آنها به ما از نوعی دیگر است و به همین دلیل ما باید کمی کارهای خود را آهسته کنیم و بیشتر با کودکان‌مان ارتباط داشته باشیم.»

این هنرمند اکنون با الکس رودریگز، ستاره سابق لیگ اصلی بیسبال امریکا، نامزد است. این زوج به دلیل بیماری عالم‌گیر ویروس کرونا مجبور شدند مراسم ازدواج خود را به تعویق اندازند.

© The Independent

بیشتر از زندگی