ستاره‌ها روی فرش قرمز شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن

نزدیک به ۴۰۰ نفر از افراد مشهور، ستاره‌های صنعت سرگرمی و هنرمندان در این مراسم شرکت کردند

این شب‌نشینی بهترین «مهمانی سال مد » است-AFP

 شب‌نشینی مد موزه متروپولیتن دوباره در زمان همیشگی خود، در اولین آخر هفته ماه مه، برگزار شد.

این مراسم سالانه مد شب گذشته نزدیک به ۴۰۰ نفر از افراد مشهور، ستاره‌های صنعت سرگرمی و هنرمندان را در شهر نیویورک روی فرش قرمز پله‌های موزه هنر متروپولیتن به صف کرد.

موضوع امسال «در آمریکا: گلچین مد» بود و در دعوت‌نامه‌ها برای موضوع پوشش شب‌نشینی نوشته‌شده بود «شکوه عصر طلایی»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

طبق معمول، آنا وینتور سردبیر نشریه مد و زیبایی ووگ، همچون سال‌های گذشته (از سال ۱۹۹۵ تابه‌حال) میزبان بود و فهرست مهمانان مشهور را برای این شب ترتیب داده بود.

معمولا برای پیش‌گیری از ازدحام روی فرش قرمز، به مهمانان مدعو برنامه‌ای دقیق جهت ورود به این مراسم داده می‌شود. ورود ستارگان از ساعت ۵ عصر آغاز می‌شود و تا ۸ شب ادامه پیدا می‌کند؛ اما ستارگان جنجالی و مشهور هر زمان که دلشان بخواهد سروکله‌شان پیدا می‌شود.

جیجی حدید با یک لباس قرمز و کت بزرگ و پفی از ورساچه ژست گرفت. او ظاهر خود را با رژ لب و گردنبند قرمز تیره آراست و موهایش را در پشت سر جمع کرده بود.

انتخاب کیم کارداشیان لباس شصت سال پیش مرلین مونرو بود، زمانی که در سال ۱۹۶۲ ترانه مشهور «تولدت مبارک، آقای رئیس‌جمهور» را برای جان اف کندی خواند. این ستاره که موهای خود را به رنگ روشن درآورده بود همراه پیت دیویدسون، دوست پسرش، به مهمانی مد رفت.

سردبیر آمریکایی نشریه ووگ و میزبان این رویداد یک لباس رنگارنگ از خانه مد شانل پوشیده بود که روی آن با پر تزئین شده بود. جواهرات او شامل یک گردنبند نقره و یک تاج بود.

سارا جسیکا پارکر، یکی از نمادهای مد نیویورک و ستاره مجموعه تلویزیونی «جنسیت و شهر» لباسی با شانه‌های برهنه از کریستوفر جان راجرز پوشیده بود که روی آن نوارهای تیره بزرگ داشت. همچنین کلاهی با روبند توری و پرهای رنگارنگ به سر و دستکش‌های مشکی بلند به دست کرده بود.

بیلی آیلیش، شادتر از همیشه یک لباس طلایی و سبز، با پایین‌تنه ساتن و آستین بلند توری، طراحی شده توسط گوچی انتخاب کرده بود. وسط لباسش یک گل بود و روی گردنش یک چوکر مشکی.

کاردی بی یک لباس بلند طلایی به تن و دستکشی به دست داشت که روی هر دوی آن‌ها پولک‌های طلایی پرزرق‌وبرق کار شده بود. او همراه این لباس که توسط ورساچه طراحی شده بود چندین گردنبند طلایی آویخت.

بیشتر از مُد و زیبایی