کیم کارداشیان: سر ازدواج با کریس هامفریز کم مانده بود «عروس فراری» شوم

کارداشیان گفت فرار نکرد چون نمی‌خواست مایه خنده مردم شود

ازدواج کارداشیان و هامفریز فقط ۷۲ روز دوام آورد‌ـ Jean-Baptiste Lacroix / AFP

کیم کارداشیان اعلام کرد پیش از ازدواج بدفرجامش با کریس هامفریز، بازیکن حرفه‌ای بسکتبال، کم مانده بود «عروس‌ فراری» شود.

این زن ۴۰ ساله در قسمت جدید «پابه‌پای خانواده کارداشیان» (Keeping Up With the Kardashians) فاش کرد که پیش از مراسم عروسی که در اوت ۲۰۱۱ برگزار شد، ترسیده بود اما احساس می‌کرد «مجبور» است کار را تمام کند.

این زوج در اکتبر همان سال درخواست طلاق دادند و فقط ۷۲ روز زن و شوهر بودند؛ اما کیم این اتهام را که برای جلب‌ نظر مخاطبان برنامه‌اش ازدواج کرده بود، رد کرد.

کیم افشا کرد که مادرش کریس جنر، در آستانه ازدواج راه فرار را به او نشان داده اما این ستاره نمایش واقع‌نما، پیشنهاد او را رد کرده بود چون نمی‌خواست «اسم عروس فراری تا ابد رویش بماند».

کیم گفت: «جلوی دوربین نمایش تلویزیونی بودیم و اگر فرار می‌کردم، اسم عروس فراری رویم می‌ماند و مایه خنده و شوخی می‌شد.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در قسمت جدید این نمایش واقع‌نما که هفته پیش پس از ۱۴ سال و پخش ۲۰ فصل به پایان رسید، خواهران کارداشیان دور هم جمع شدند و گپ زدند. در این قسمت، کیم توضیح داد در این سال‌ها، بارها سعی کرده است با هامفریز تماس بگیرد و از او عذرخواهی کند. او گفت: «سعی‌ام را کردم. ماه‌ها سعی کردم به او زنگ بزنم.»

کیم اعتراف کرد که شیوه جدایی‌اش از او درست نبوده است و گفت: «تمام کردن رابطه مضطربم می‌کرد. خیلی بد از او جدا شدم. به بدترین شکل با او قطع رابطه کامل کردم و نمی‌توانستم، بلد نبودم چطور باید این کار را کرد. از آن تجربه خیلی چیزها یاد گرفتم.»

این کارآفرین میلیاردر همچنین گفت که به یاد دارد سال‌ها بعد در هتلی در بورلی‌هیلز همراه دخترش نورت، وقتی پسرش سنت را از شوهر سومش کانیه وست باردار بود، تصادفی هامفریز، شوهر سابقش، را دید.

کیم گفت: «وقتی دیدمش، همه دوستانش از پشت میز بلند شدند. میزهایمان کنار هم بود. همه دوستانش بلند شدند و به من سلام کردند ولی او فقط مرا نگاه کرد و حتی با من حرف نزد.»

© The Independent

بیشتر از زندگی