کیف فاخر؛ نماد شکوه و جزییات منحصر به فرد

نسخه‌های محدود با جزییات دقیق برخی از کیف‌ها، در دسته محصولات فاخری طبقه‌بندی می‌شوند که قیمتی چندین برابر نسخه معمول دارند

تعدادی از کیف‌های فاخر دیور، بولگاری و جیمی چو-Facebook/Dior-marykatrantzo

مد گستره وسیع و بی‌پایانی است که به افراد اجازه می‌دهد با توجه به سلیقه و بودجه‌ انتخاب‌های ویژه‌ای داشته باشند. مجموعه‌های فاخر از نشان‌های تجاری برتر، با مدل‌های سفارشی و تک‌دوزی، که با دقت بسیار و جزئیات فراوان طراحی‌ شده‌اند، این مسئولیت را به عهده گرفته‌اند. کیف، که یکی از لوازم جانبی اصلی و مهم شناخته می‌شود، نیز از این قاعده مستثنا نیست و نسخه‌های محدود با جزئیات دقیق برخی از کیف‌ها در دسته محصولات فاخری طبقه‌بندی می‌شوند که قیمتی چندین برابر نسخه معمول دارند.

بولگاری یکی از خانه‌های مدی است که این روند را به‌خوبی نشان می‌دهد. این خانه مد لوکس ایتالیایی که به‌تازگی در بخش تزیینات جانبی همکاری‌اش را با مری کاترانتزو، طراح مد مشهور یونانی، اولین طراح ارشد کالاهای چرمی و لوازم جانبی، آغاز کرده است، در مجموعه‌ای کوچک کیف‌های جواهرنشان «سرپنتی» را به بازار عرضه کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

مجموعه «سرپنتی از نگاه مری کاترانتزو» کیف‌های دستی کوچک با طرح سر مار (یکی از نشانه‌های ثابت بولگاری) است که با استفاده از فلز برنج با روکش طلا برای دسته‌ها و سگگ کیف طراحی شده‌اند.

طراحی‌های مار معروف بولگاری نیز با دست رنگ‌آمیزی و فلس‌های رنگارنگ بازطراحی شده‌اند تا کیف‌ها حس حمل تکه‌ای جواهر را به صاحبش بدهند.

بولگاری تنها خانه مدی نیست که کیف فاخر تولید می‌کند. خانه مد دیور نیز هر سال با همکاری هنرمندان برجسته کیف لیدی دیور را، که امضای این خانه است، بازآفرینی می‌کند و به این ترتیب یک اثر ارزشمند هنری از دل آن خلق می‌شود.

دیور، که اولین بار در سال ۲۰۱۶ از گروهی از هنرمندان خواست تا کیف لیدی دیور را مطابق دیدگاهشان بازسازی کند، در یک پروژه سالانه از هنرمندان مشهوری چون جودی شیکاگو، هنرمند فمینیست، غاده عامر، هنرمند مصری، هیلاری پسیس، هنرمند آمریکایی، و دیگران دعوت کرد تا خلاقیتشان را روی کیف‌ مشهور این خانه اجرا کنند.

جیمی چو نیز به‌تازگی مجموعه‌ای محدود از کیف‌های یگانه و خاصش را به بازار معرفی کرده است که با الهام از ۱۱ شهر جهان (پاریس، سئول، توکیو، میلان، شانگهای، لندن، لس‌آنجلس، دبی، بمبئی، نیویورک، و ابوظبی) و براساس الگوی کیف سطلی «بن‌بن» طراحی شده‌اند.
این همکاری‌ها و نمایش‌های هنری میان خانه‌های مد لوکس و هنرمندان مشهور نه‌تنها ارزش برندها را تقویت می‌کند، که محصولات نهایی را نیز برای مصرف‌کنندگان جذاب‌تر و یگانه‌تر می‌سازد. این مجموعه‌ها از معرفی یک مدل جدید فراتر می‌روند و پلی میان دنیای مد و هنرند که بازارهای بین‌المللی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

بیشتر از مُد و زیبایی