نمایش مد فاخر در فرش قرمز فیلم تلماسه در نیویورک

فیلم «تلماسه: قسمت دوم» از اول مارس در سینماها اکران خواهد شد

از راست به چپ: آنیا تیلور جوی، زندایا، فلورانس پیو، ستاره‌های فیلم تلماسه-AFP

در حالی که پس از لندن و میلان، اینک پاریس میزبان خانه‌های مد از سراسر جهان است تا جدیدترین مجموعه‌ها را به نمایش بگذارند، ستارگان فیلم «تلماسه: قسمت دوم» (Dune: Part Two) فرش قرمزهای اکران این فیلم در نقاط مختلف جهان را به صحنه نمایش مد فاخر تبدیل کرده‌اند.

در جدیدترین نمایش فیلم که روز یکشنبه ۲۵ فوریه در مرکز لینکلن نیویورک با حضور زندایا، تیموتی شالومی، آنیا تیلور جوی، فلورانس پیو، آستین باتلر، جاش برولین و دیگران برگزار شد، هر یک از ستاره‌ها سبکی منحصربه‌فرد را به نمایش گذاشتند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

زندایا، ستاره ۲۷ ساله فیلم که به لطف لا روچ، طراح سبک نابغه‌، یکی از ستارگان شیک و خوش‌پوش عصر حاضر به شمار می‌رود، برای این رویداد پیراهن آستین‌بلند سفیدی پوشیده بود که برش‌هایی جسورانه‌ در قسمت جلو داشت. این پیراهن بلند که لبه‌های آن جزئیاتی طلایی و برجسته‌ داشت، متعلق به مجموعه فاخر بهارــ‌تابستان ۲۰۲۴ استفان رونالد بود که چند هفته پیش در پاریس از آن رونمایی شد.

 

آنیا تیلور جوی یکی دیگر از ستارگانی بود که برای این فرش قرمز سنگ تمام گذاشت. پیراهنی که آنیا پوشید، به یکی از پرسروصداترین مجموعه‌ها در هفته مد فاخر پاریس در ژانویه ۲۰۲۴ تعلق داشت؛ مزون مارجیلا که در ارائه‌ای خیره‌کننده و تئاترگونه، خلاقیت جان گالیانو، طراح ارشد آن را به نمایش گذاشت.

فلورانس پیو، دیگر ستاره فیلم تلماسه۲، که سفیر نشان تجاری ولنتینو است، در این رویداد با پیراهن خاکستری‌رنگ پلیسه‌ای از مجموعه مد فاخر بهار‌ــ‌تابستان ۲۰۲۴ این خانه مد ظاهر شد.

در حالی که تیموتی شالومی سبک چرم را برای این نمایش فیلم برگزید و بلوز چرم شتری‌رنگ را با شلوار مشکی چرم نسبتا جذب هماهنگ کرده بود، آستین باتلر با کت سفید کوتاه و شلوار مشکی، سبکی کلاسیک به نمایش گذاشت.

فیلم «تلماسه: قسمت دوم» از اول مارس در سینماها اکران خواهد شد.

بیشتر از مُد و زیبایی