مستند بریتنی اسپیرز از علت کچل کردن این خواننده پرده برداشت

اسپیرز پس از ترک مرکز بازپروری سرش را تراشید

عکس از رسانه‌ها

مستند جدید بریتنی اسپیرز از علت کچل کردن این خواننده در جریان فروپاشی روانی معروفش در سال ۲۰۰۷ پرده برداشت.

در این مستند که با نام «بریتنی اسپیرز: نقطه شکست» از شبکه ۵ پخش می‌شود، چندین نفر از نزدیکان این خواننده از جمله هنرمند خالکوبی، امیلی واین-هیوز شرکت دارند. واین-هیوز کسی است که اسپیرز را چند لحظه پس از این که تصمیم گرفت موهای سرش را در مقابل حدود ۷۰ دوربین عکاسی بتراشد، دیده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

واین-هیوز در مصاحبه‌ای از آن لحظه‌ و آن بعدازظهری گفت که اسپیرز از مرکز بازپروری در تارزانای لس آنجلس مرخص شده بود: «صدای غرش‌مانندی از بیرون شنیدم».

«مطمئن نبودم چه اتفاقی دارد می‌افتد، انگار بیرون تظاهرات بود و بعد برق فلاش دوربین‌ها را دیدم. در آهسته باز شد و شخصی که کلاه سویی‌شرت‌اش را به سر کشیده بود از در وارد شد».

او ادامه داد: «دیدم [بریتنی] مو ندارد. به خاطر دارم از او پرسیدم «چرا سرت را تراشیدی؟» و پاسخش کمی عجیب بود. جوابش این بود که «خوش ندارم کسی به کله‌ام دست بزند. نمی‌خواهم کسی به موهایم دست بزند. حالم از آدم‌هایی که به موهایم دست می‌زنند به هم می‌خورد».

ادعای این مستند این است که محافظان شخصی اسپیرز رشوه می‌گرفتند و به اصحاب رسانه اجازه می‌دادند به حریم شخصی اسپیرز وارد شوند.

استر تاگنازی آرایشگری که وقتی اسپیرز سرش را می‌تراشید در تالار حضور داشت گفت: «او دو محافظ داشت که قاعدتاً می‌بایست حواسشان می‌بود پاپاراتزی‌ها (عکاسان افراد مشهور) عکس نگیرند ولی یکی از آن‌ها هی کرکره‌های پنجره را باز می‌کرد».

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk

© The Independent

بیشتر از زندگی