روابط عاشقانه بریتنی اسپیرز؛ مردانی که دل شاهزاده‌خانم پاپ را ربودند

مردان زیادی در زندگی بریتنی وجود داشتند که هرکدام به نحوی باعث رنجش و آزار او شدند

از جاستین تیمبرلیک، خواننده مشهور پاپ و اولین دوست‌پسر بریتنی، تا سام اصغری، همسر خوشتیپ کنونی - Combo/ AFP/ Getty Images Via AFP

زمانی که بریتنی اسپیرز پس از سال ها سکوت تصمیم گرفت درباره آنچه در دهه گذشته بر او گذشته است سخن بگوید کمتر کسی باور می کرد که این ماجراها واقعی باشد و این ستاره موسیقی آمریکایی چنین ماجراهای تلخی را پشت سر گذاشته باشد.

بریتنی اسپیرز امسال هم از بند یک قیمومیت سیزده ساله رها شد و هم با کسی که عاشقش بود ازدواج کرد. پیمان عاشقانه ای که افراد زیادی با بددلی منتظر شکست آن هستند. در این میان نظر همسر سابق و پدر بچه های بریتنی که برای جشن ازدواج آن‌ها پیام دلگرم کننده ای فرستاد بهتر از بقیه است.

نشریه نیویورک پست به نقل از یکی از همکاران نزدیک بریتنی به شک و شبهه‌هایی که در باره ثروت بریتنی و نظر سام اصغری نسبت به آن وجود دارد اشاره کرد. یکی از «شرکای سابق عاطفی» هم به این نشریه گفت امیدوار است بریتنی «پیمان‌نامه ازدواج» را، برای محافظت از اموالش، با سام اصغری امضا کرده باشد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این نگرانی‌ها آن‌چنان هم بی‌دلیل نیست. مردان زیادی در زندگی بریتنی وجود داشتند که هرکدام به نحوی باعث رنجش و آزار او شدند. بدون در نظر گرفتن پدرش، جیمی اسپیرز، نگاهی می‌کنیم به این مردان و تاثیری که در زندگی شاهزاده‌خانم پاپ آمریکا داشتند.

جاستین تیمبرلیک (۱۹۹۸-۲۰۰۲)

به گزارش پست به نقل از همکاران اسپیرز، جاستین تیمبرلیک «عشق واقعی زندگی» بریتنی بود. آن‌ها در سال ۲۰۰۲ با بالا گرفتن شایعه خیانت بریتنی، از هم جدا شدند. سال‌ها بعد تیمبرلیک که با جسیکا بیل ازدواج کرده است، از اسپیرز به خاطر اینکه در جریان پرونده قیمومیت از او حمایت نکرده بود عذرخواهی کرد. به گفته بسیاری این یک اقدام دیرهنگام بود که تنها بعدازآنکه بریتنی از بلاهایی که خانواده‌اش و «قیمومیت» بر سر او آورده بود پرده برداشت انجام شد و باید بسیار زودتر اتفاق می‌افتاد.

 وید رابسون (۲۰۰۱-۲۰۰۲)

رابسون طراح رقص بریتنی اسپیرز بود و گفته می‌شود رابطه آن‌ها علت اصلی رفتن تیمبرلیک از زندگی بریتنی بود. رابطه رابسون و بریتنی هم سرانجامی نداشت و این دو به زودی از هم جدا شدند. شهرت دیگر رابسون این است که مایکل جکسون را متهم به آزار جنسی خود در سن ۷ سالگی کرد.

جیسون الکساندر (۲۰۰۴)

 مهمان ناخوانده عروسی بریتنی که پلیس او را بازداشت کرد رابطه کوتاه و پرتنشی را با اسپیرزها داشت. او که ۵۵ ساعت داماد خانواده بود که بنا بر ادعای خودش با فریب از طرف والدین و مدیر برنامه‌های بریتنی، فسخ نامه ازدواج ناگهانی در لاس‌وگاس را امضا کرد. او در طی سال‌های بعد همچنان تلاش کرد تا به ستاره پاپ نزدیک شود.

کوین فدرلاین (۲۰۰۴-۲۰۰۷)

 رابطه این دو اندکی بعد از فسخ ازدواج بریتنی شروع و به ازدواج و داشتن دو فرزند و البته طلاق ختم شد. فدرلاین، یک رقصنده بود و آن‌ها تنها دو ماه پس از ملاقات نامزد کردند و سه ماه پس‌ازآن با اعلام ازدواجشان همه را غافلگیر کردند.

اگرچه جدایی آن‌ها آغاز «فروپاشی روانی» بریتنی بود که باعث شد کنترل تمام زندگی‌اش را از دست بدهد اما در آخر رابطه محترمانه‌ای را با هم حفظ کردند.

 عدنان غلیب (۲۰۰۷-۲۰۰۸)

زندگی بریتنی و همسر سابقش پیوسته زیر نظر عکاسان پاپاراتزی بود. یکی از آن‌ها عدنان سرانجام توانست به بریتنی بیشتر از یک عکاس مزاحم نزدیک شود.

غلیب مسلمان و متولد بریتانیا بود. این رابطه کوتاه‌مدت درست زمانی بود که پدر بریتنی مقدمات قیمومیت خود بر زندگی دخترش را آماده می‌کرد. یکی از اولین اقدامات این پرونده سیزده‌ساله حکمی بود که عدنان و همکارانش را به مدت سه سال از نزدیک شدن به بریتنی منع کرد.

جیسون تراویک (۲۰۰۹-۲۰۱۳)

تراویک و اسپیرز علاوه بر رابطه عاطفی، همکاری‌هایی هم با هم داشتند. پس‌ازاینکه این دو در سال ۲۰۱۱ نامزدی خود را اعلام کردند تراویک برای مدتی سرپرست قیمومیت اعمال شده بر بریتنی را هم بر عهده گرفت. در ژانویه ۲۰۱۳، رسانه‌ها گزارش دادند که اسپیرز و تراویک متقابلاً تصمیم به پایان نامزدی خود گرفته‌اند. به گفته پیپل، این زوج «چیزهای مختلفی» می‌خواستند و احساس می‌کردند قبل از زن و شوهر شدن باید روی خودشان کار کنند.

دیوید لوکادو (۲۰۱۳-۲۰۱۴)

رابطه این زوج کوتاه بود و با شایعات مربوط به خیانت (که هرگز تایید نکردند) از هم جدا شدند اما لوکادو بدون توجه به ضابطه پرتنش با اسپیرز همواره بر این نکته تاکید کرد که از نظر او – که وکیل شاغل در یک شرکت حقوقی بود- بریتنی نیازی به قیم ندارد. او با اشاره به رابطه بریتنی و فرزندانش از حق او برای کنترل دارایی و زندگی شخصی‌اش دفاع کرد.

چارلی ابرسول (۲۰۱۴-۲۰۱۵)

هنگامی‌که دستیار بریتنی اسپیرز برای اولین بار عکسی از دوست تهیه‌کننده مجردش، چارلی ابرسول را به بریتنی نشان داد، این فوق ستاره بلافاصله مجذوبش شد.

ابرسول، پسر رئیس سابق ان بی سی اسپرت، دیک ابرسول و بازیگر سوزان سنت جیمز بود و گفته می‌شود با خانواده اسپیرز و دو پسر این خواننده رابطه خوبی داشت.

اگرچه این رابطه هم زود به پایان رسید اما از نظر اطرافیان بریتنی او فردی قابل‌اعتماد بود.

سام اصغری (۲۰۱۶)

داستان آشنایی و ازدواج سام و بریتنی از هر طرف که ببینیم شبیه قصه‌های هزار و یک‌شب است. پسر جوانی که با زنی ثروتمند و مشهور آشنا شد. او در اولین دیدار با یک شوخی بی‌مزه تقریبا شانس خود را برای هر رابطه‌ای ازدست‌رفته دید اما زمان نشان داد همین پسر جوان کم‌تجربه، موتور محرکه آزادی بریتنی شد. اصغری با دفاع تمام‌قد از «ستاره اسیر» در برابر خانواده‌اش توانست در پنج سال نبرد حقوقی و دادگاه‌های فرسایشی یک پشت‌وپناه محکم و همیشگی برای شاهزاده‌خانم پاپ باشد.

این دو اگرچه یک تجربه تلخ از دست دادن جنین بریتنی را پشت سر گذاشتند اما توانستند آزادی او را با یک جشن ازدواج صمیمی با حضور کسانی که در سال‌های گذشته در کارزار «بریتنی را آزاد کنید» هم فعال بودند جشن بگیرند.

بیشتر از زندگی