شب‌نشینی آمفار؛ نمایش مد و حراج به نفع تحقیقات ایدز

از زمان مرگ تیلور در سال ۲۰۱۱، شارون استون وظیفه میزبانی شام‌های جشن را بر عهده گرفت

هم‌زمان با برگزاری جشنواره فیلم کن، شب‌نشینی آمفار، جمع‌آوری کمک‌های مالی برای حمایت از تحقیقات ایدز ۲۶ مه در شهر کن فرانسه برگزار شد.

این بنیاد  خیریه، ستاره‌های سراسر جهان را به جمع‌آوری کمک مالی برای حمایت از سازمان‌های متعهد به تحقیقات ایدز دعوت می‌کند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

 به گزارش ونیتی‌فر این شب‌نشینی امسال در هتل دو کپ-ادن-روک برگزار شد و برنامه‌ای جذاب با اجرای کریستینا آگیلرا، ریکی مارتین و چارلی XCX بود. رابرت دنیرو در این رویداد رسمی که همه بلیت‌های آن به فروش رفته بود، مورد تجلیل قرار گرفت و کارین رویتفلد سرپرستی نمایش مد شب را بر عهده داشت.

همه‌چیز با نوشیدن و گپ و گفت آغاز شد، پس‌ازآن شام و یک حراج زنده که توسط مجری حراج مشهور سوئیسی سایمون دو‌پیوری برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by amfAR (@amfar)

امسال برخی از برترین مدل‌های جهان در این نمایش مد خیریه با لباس‌هایی از آرمانی، آلایا، بربری، دیور، فندی، ژیوانچی، گوچی، جیامباتیستا والی، ژاکموس، لوه، لویی ویتان، اسکار د لا رنتا و غیره ظاهر شدند.

اولین موردی که به حراج گذاشته شد، مجموعه‌ای از عکس‌ها، شامل عکس‌های اندی وارهول و حامی و میزبان قدیمی آمفار، الیزابت تیلور بود که به قیمت بیش از ۲۵۰ هزار دلار فروخته شد. گفتنی است که از زمان مرگ تیلور در سال ۲۰۱۱، شارون استون وظیفه میزبانی شام‌های جشن را بر عهده گرفت.

سایمون دو پیوری پیشنهاد‌هایی مانند سفری مجلل به جزایر گالاپاگوس که در نهایت ۹۰۹ هزار دلار فروخته شد را چکش زد.

رابرت دنیرو جایزه افتخاری دریافت کرد و تصویری که توسط پدرش کشیده شده بود به حراج گذاشت که در پایان با قیمت ۵۳۴۹۰۰ دلار به فروش رفت.

همچنین سام بنکمن-فرید، بنیان‌گذار پلات و FTX، یک گردنبند الماس سفارشی را در حمایت از تحقیقات ایدز به حراج گذاشت که به قیمت ۱۳۳ هزار دلار فروخته شد. این گردنبند که از طلای سفید ۱۸ عیار با آلیاژ پالادیوم و ۱۲ قیراط الماس ساخته‌شده، دارای نشان نمادین FTX است.

بیشتر از مُد و زیبایی