اما استون صاحب نخستین فرزندش با همسرش دیو مک کری شده است

فرزند بازیگر فیلم «مرد عنکبوتی» روز شنبه سيزدهم مارس در لس‌آنجلس متولد شده، اما هنوز جنسیت نوزاد اعلام نشده است.  

اما استون بازیگر آمریکایی در کنار همسرش دیو مک‌کری و بردلی کوپر بازیگر - AFP

نخستین فرزند اما استون و همسرش دِیو مک‌کِری متولد شده است.

نشریه «ای ام زِد» می‌گوید فرزند بازیگر فیلم «مرد عنکبوتی» روز شنبه سيزدهم مارس در لس‌آنجلس متولد شده، اما هنوز جنسیت نوزاد اعلام نشده است.  

استون و مک‌کری که یک کمدین است، در سال ۲۰۱۶ هنگامی که استون یک شماره برنامه «ساتِردِی نایت لایو» را میزبانی می‌کرد، با یکدیگر آشنا شدند که مک‌کری نیز روی آن کار می‌کرد.

استون و مک‌کری نامزدی خود را در دسامبر ۲۰۱۹ در شبکه‌های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن عکس مشترکی اعلام کردند که در آن استون دستش را بالا گرفته بود، تا انگشتر نامزدیش را نشان دهد.

استون در مصاحبه‌هایش به‌شدت از صحبت در مورد زندگی خصوصی‌اش پرهیز می‌کند. اما او در سال ۲۰۱۸ به مجله «اِل» گفت که علاقه‌مند است روزی ازدواج کرده، صاحب بچه شود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او گفت:«چشم‌انداز من در مورد بچه‌ها با بالا رفتن سنم عوض شده است. من هرگز از بچه‌ها مواظبت نکردم. در دوران نوجوانی می‌گفتم که هرگز ازدواج نخواهم کرد و بچه‌دار نخواهم شد. بعد بزرگ‌تر شدم و گفتم واقعا دلم می‌خواهد ازدواج کنم و بچه‌دار شوم.»

استون در ادامه گفت که چگونه پیش از سی سالگی متوجه ارزش دوست در زندگی‌اش شده است. او به این نشریه گفت:«فکر می‌کنم تقریبا همه چیز در دوست خلاصه می‌شود. متوجه می‌شوید دوستی‌هایتان، کسانی که با شما وارد مرحله بعدی زندگی‌تان می‌شوند – شما خانواده‌تان را انتخاب می‌کنید.»

بارداری ستاره فیلم «لا لا لند» پس از انتشار تصویر او با شکم برآمده در حال قدم زدن با دوستی در لس‌آنجلس افشا شد.

این تصاویر که در روز چهارم ژانویه منتشر شد، از طرف استون که گفته می‌شود سال گذشته در مراسمی خصوصی و محرمانه با مک‌کری ازدواج کرده، تایید نشد. 

© The Independent

بیشتر از زندگی