حراج عکس برهنه جنیفر آنیستون، برای کمک به خیریه مقابله با کرونا

تاکنون بالاترین مبلغ پیشنهادی برای عکس ۶۵۰۰ دلار بوده است

جنیفر آنیسون هنرپیشه آمریکایی - Leon Bennett/Getty Images/AFP

جنیفر آنیستون عکس برهنه‌ای از خود را برای جمع‌آوری کمک مالی در جهت درمان و پیش‌گیری ویروس کرونا به حراج گذاشته است.

روز دوشنبه این بازیگر با اعلام این خبر در حساب کاربری اینستاگرامش ویدیویی را به اشتراک گذاشت که در آن عکاس «مارک سلیجر» درنوامبر ۱۹۹۵ در یک اتاق تاریک در حال عکاسی پرتره از این نماد و ستاره تازه متولد شده بود.

این تصویر سیاه و سفید، جنیفر آنیستون را برهنه با پاهای جمع شده نشان می‌دهد. این عکس پس از این‌که سلیجر برای عکاسی مجموعه «فرندز» انتخاب شد، گرفته شده و درست یک سال پیش از اپیزود اول منتشر شد. 

تاکنون بالاترین مبلغ پیشنهادی برای عکس ۶۵۰۰ دلار (۵۲۰۰ پوند) بوده است.

آنیستون همراه ویدیو در اینستاگرامش نوشت: «دوست عزیزم مارک سلیجر به همراه رادووکسی و کریستینک در حراج ۲۵ پرتره (از جمله پرتره من) برای کمک به درمان کووید۱۹»

تمام عواید فروش این پرتره به سازمان «ان ای اف سی کلینیک» تعلق می‌گیرد. این سازمان در سراسر کشور به انجام آزمایشات رایگان و درمان افرادی می‌پردازد که محروم از خدمات پزشکی‌اند.

این پست آنیستون که یک میلیون بار پسند شده است، با سیلی از پیام‌های حمایتی از طرف هواداران و سایر دوستان مشهورش مواجه شد. از جمله ریتا ویلسون بازیگر که نوشت: «عکس زیبا، عزیز زیبا»

جنیفر گارنر افزود: «بسیار عالی، از تو متشکرم.»

این عکاس در گفت‌وگو با کریستی (حراج آثار هنری) -که قرار است ۲۵ عکس را از پرتره‌های اشخاص مشهور که توسط سلیجر گرفته شده به حراج بگذارد - گفت: «من می‌دانستم که آنیستون ستاره می‌شود.»

او گفت: «اولین بار که جنیفر آنیستون را دیدم می‌دانستم که او ستاره بزرگی می‌شود. خیلی عجیب بود، با خودم فکر می‌کردم که انگار او را می‌شناسم یا حداقل کاش او را شناخته بودم.

من موظف بودم که برای مجموعه فرندز عکس بگیرم و همه متعجب بودند که چقدر نمایش زود به پایان رسید. یک آرایشگر خیلی معرکه هم آن‌جا بود، گلوله انرژی به نام کریس مک میلان که به مسؤول کوتاهی موهای «ریچل» معروف بود.

بلافاصله بعد از گرفتن عکس پیشنهاد جلد مجله رولینگ استون را به جنیفر دادم و البته که قبول کرد. از آن موقع تا حالا بارها باهم کار کردیم. او به شکل حیرت‌انگیزی صادق است و هنوز هم به اندازه اولین باری که دیدمش، دوست‌داشتنی است.»

این عکاس به همراه رد کارپت ادوکسی (آر ای دی) و کریستی که بخشی از پویش کمک به آر ای دی است یک حراج مجازی را به عهده گرفته‌اند. کلیه عواید فروش این عکس‌ها به امور خیریه برای موارد مهم اختصاص می‌یابد.

 پرتره‌های سایر افراد مشهور در این حراج، لئوناردو دی کاپریو، اپرا وینفری، برد پیت، بیلی ایلیش و لنی کراویتز هستند.

© The Independent

بیشتر از زندگی