جراحی پلاستیک «کاردی بی» باعث لغو کنسرت‌هایش شد

این خواننده پس از جراحی زیبایی سینه و لایپوساکشن دوران نقاهتش را سپری می‌کند

برگزارکنندگان جشنواره «پارک لایف ۲۰۱۹» اعلام کرده‌اند «کاردی بی» برنامه شرکت در این جشنواره را لغو کرده است.

قرار بود کنسرت این خواننده رپ سرآغاز جشنواره موسیقی منچستر باشد، اما بنا بر گزارش‌ها، کاردی‌ بی این قرار را به خاطر بهبودی پس از جراحی پلاستیک لغو کرده است. 

برگزارکنندگان فستیوال «پارک لایف» در کانال مشترک شبکه اجتماعی‌شان نوشتند: «همانطور که برخی از شما خبردار شده‌اید، کاردی بی ناچار شد در ماه مه برخی از برنامه‌هایش را لغو کند... که کاردی بی کنسرتش آخر هفته‌اش در پارک لایف را هم لغو کرده است. بر این اساس ترتیب برنامه‌های هنرمندان حاضر در این جشنواره تغییر خواهد کرد و ما اکنون داریم روی به روز رسانی این برنامه کار می‌کنیم». 

اخیرا، این ستاره رپ به توصیه پزشک معالجش، برنامه‌هایش را در آمریکا لغو کرد تا دوره نقاهت پس از لایپوساکشن و جراحی پلاستیک سینه‌اش را سپری کند.

کاردی بی در جشنواره تابستانی نیوجرسی که ۱۲ خرداد برگزار شده بود، شرکت کرد، اما از این پس تمام برنامه‌های چند وقت آینده‌اش را لغو کرده است.

کاردی‌ بی در اینستاگرامش گفت: «دکترم به من گفت که نمی‌توانی همه برنامه‌هایت را برگزار کنی، چون هنوز کاملا خوب نشده‌ای. دکتر گفت مرتب این را به تو می‌گویم. چون اگر اتفاقی برایت بیفتد، مرا سرزنش خواهی کرد»‌.

او ضمن اشاره به این که پرواز به محل کنسرت‌هایش باعث تورم بدنش می‌شود، گفت با لغو برنامه‌هایش میلیون‌ها دلار از دست می‌دهد.

او تاکید کرد: «از لغو برنامه‌هایم بیزارم چون عاشق پول هستم. به پول معتادم و برای این برنامه‌ها پول زیادی گیرم می‌آید».

این خواننده جوان هنوز اطلاعیه‌ای برای پوزش از لغو کنسرتش در فستیوال پارک لایف، منتشر نکرده است.

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی