اخبار بالیوود؛ جدایی احتمالی آیشواریا و آبیشک باچان

در خلال شایعات جدایی، این خبر دست‌به‌دست شد که آمیتاب باچان دنبال کردن حساب عروسش در اینستاگرام را متوقف کرده است

آمیتاب باچان، ایشواریا و آبیشک باچان، ستاره‌های سینمای بالیوود/ AFP

اخبار سینمای هند و بالیوود در روزهای گذشته به‌شدت بر شایعه جدایی زوج بازیگر، آیشواریا رای و آبیشک باچان، متمرکز بود و حتی بسیاری از رسانه‌های هندی خبر نوشته بودند که آیشواریا خانه باچان را ترک کرده است.

با این حال روزنامه هندوستان تایمز روز جمعه ۱۵ دسامبر، گزارش داد که این زوج در رویداد سالانه یک مدرسه‌ بین‌المللی در بمبئی، با یکدیگر دیده شدند.

نکته‌ای که از نظر رسانه‌ها پنهان نماند این است که آیشواریا با خودرو شخصی خود و به همراه برینیا رای، مادرش، و دخترش به این رویداد رفت اما آبیشک، همسرش، به همراه پدرش آمیتاب باچان، ستاره معروف هند، و برادرزاده‌اش آگاستیا ناندا به محل برگزاری مراسم آمد.

البته از لحظه ورود این زوج به مراسم تصاویر و ویدیوهایی وجود دارد که نشان می‌دهد پس از رسیدن آیشواریا، آبیشک، آگاستیا و آمیتاب به او می‌پیوندند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در خلال شایعات جدایی، این خبر دست‌به‌دست شد که آمیتاب باچان دنبال کردن حساب عروسش در اینستاگرام را متوقف کرده است؛ چیزی که بعد از کنترل کردن حساب‌های کاربری آن‌ها مشخص شد صحیح است و آمیتاب باچان و آیشواریا رای دیگر هم را در اینستاگرام دنبال نمی‌کنند.

روزنامه‌ها در بررسی دلایل جدایی این زوج به رفتار بد و بی‌توجهی خانواده باچان به آیشواریا اشاره می‌کنند. یکی از نمونه‌هایی که توجه رسانه‌ها را حسابی جلب کرد، در هفته مد پاریس در اکتبر ۲۰۲۳ رخ داد.

در هفته مد پاریس، یکی از کسانی که برای نمایش نشان تجاری لورآل روی صحنه نمایش ظاهر شد، آیشواریا رای بود. البته علاوه بر آیشواریا، ناویا ناولی ناندا، خواهرزاده همسرش، شووتا باچان، نیز روی این صحنه نمایش حضور داشت. ظاهرا شووتا فقط حضور دختر خودش در این رویداد را در اینستاگرام منعکس کرده و از عروس خانواده هیچ حرفی نزده است؛ رفتاری که در آن زمان، اعتراض شدید مخاطبانش را به دنبال داشت.

آیشواریا، هنرپیشه ۴۹ ساله هندی، در نمایش لورآل پاریس پیراهن طلایی‌رنگ آبشاری پرکاری به تن داشت و با تشویق طرفدارانش روبرو شد. این بازیگر اسطوره‌ای بالیوود در این لباس اثیری طلایی که با پولک و مهره‌ پوشانده شده بود، به معنای واقعی کلمه درخشان به نظر می‌رسید.

این نمایش بخشی از هفته مد لباس زنانه پاریس برای مجموعه‌های بهار/تابستان ۲۰۲۴ بود. ایشواریا رای باچان مانند سال‌های قبل یکی از ستاره‌های نمایش ویژه لورآل در پاریس بود و همراه با کندال جنر، هلن میرن، ال فانینگ و ایوا لونگوریا از جمله افرادی بودند که در یک‌ شب مطبوع در پاریس روی سکوی نمایش رفتند.

ایشواریا مدت کوتاهی با سلمان خان، بازیگر مشهور بالیوود، نامزد بود اما سرانجام ۲۰ آوریل ۲۰۰۷ در یک مراسم خصوصی در یکی از خانه‌های ییلاقی آمیتا باچان، بازیگر افسانه‌ای هندی، با آبیشک، پسر او، ازدواج کرد.

آن‌ها در فیلم‌هایی مانند موج ۲(Dhoom 2)، «گورو» (Guru) و… با یکدیگر هم‌بازی بودند. این زوج در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۱ تولد اولین فرزندشان، آرادیا، را جشن گرفتند.

بیشتر از زندگی