شاهزاده خانم موناکو، تحت درمان خستگی جسمی و روحی

حاکم موناکو گفت که او و همسرش در درمانگاهی «بیرون از موناکو» تحت درمان هستند

شاهزاده آلبرت و شاهدخت شارلین در سال ۲۰۲۰ - ERIC GAILLARD / POOL / AFP

شاهدخت شارلین تحت درمان خستگی جسمی و روحی است.

شاهزاده آلبرت، حاکم دوک‌نشین موناکو و همسر شاهدخت شارلین، در مصاحبه تازه‌ای به مجله «پیپل» گفت که هر دوی آن‌ها در درمانگاهی «بیرون از موناکو» تحت درمان هستند.

شاهدخت شارلین کمتر از دو هفته پیش از اقامتی شش ماهه در آفریقای جنوبی به موناکو برگشت.

شاهزاده آلبرت  شصت و سه ساله گفت که شاهدخت شارلین در چند ساعت نخست پس از بازگشت، به نظر صحیح و سالم می‌رسید، ولی بعد «خیلی آشکار بود که حالش خوب نیست.»

او گفت که همسرش «آشکارا از نظر جسمی و روحی خسته بود، ضعیف شده بود و نمی‌توانست با وظایف رسمی‌اش، زندگی عادی یا حتی زندگی خانوادگی، روبه‌رو شود.»

شاهدخت شارلین پیش‌تر اعلام کرده بود که به دلیل «خستگی عمومی شدید» در جشن‌های روز ملی موناکو در روز نوزدهم نوامبر (جمعه گذشته) شرکت نخواهد کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

شارلین ماه مه وارد آفریقای جنوبی شد و از آن پس به دلیل پیچیدگی‌های ناشی از یک عمل جراحی قادر به ترک این کشور نشد. او در آن زمان گفته بود که این عفونت سینوس‌هایش بوده که مجبورش کرده است در همین جایی که هست تحت نظر پزشکان بماند و دوران احیای خود را «بازی انتظار» نامیده است.

او به مجله  «پیپل» گفته بود: «من در ابتدا قرار بود ۱۰ تا ۱۲ روز اینجا باشم اما متاسفانه مشکلی در برقراری تعادل بین گوش‌هایم داشتم و از طریق پزشکانم متوجه شدم که عفونت سینوسی دارم و بسیار هم جدی است که این مشکل بسیار زمان‌بر شده است.»

بیشتر از زندگی