دختر استیو جابز با مدلینگ وارد بازار کار شد

جابز ۲۳ ساله پس از این نمایش که در آن همراه مانکن‌هایی چون جی‌جی حدید و ادوت اکیش روی صحنه آمد

ایو جابز، کوچک‌ترین دختر استیو جابز-Neilson Barnard/Getty Images/AFP

ایو جابز، کوچک‌ترین دختر استیو جابز، با حضور در صحنه هفته مُد پاریس کار خود را در حرفه مانکنی آغاز کرده است.

دختر ۲۳ ساله بنیان‌گذار فقید شرکت اپل، نخستین حضور خود در این حرفه را این هفته با عینک دودی قاب‌سفیدی به چشم و تی‌شرت سبز نئونی از جنس اسپندکس و دامن سیاه بلورنشان خیره‌کننده‌ای بر تن، در نمایشگاه بهار/تابستان کوپرنی ۲۰۲۲ آغاز کرد.

کیفی سفید و دمپایی لاانگشتی تختی نیز مکمل لباس‌های این مانکن بود.

به گزارش ووگ، نمایشگاه کوپرنی انتخاب مناسبی برای شروع این حرفه از سوی جابز بود، زیرا کیف این نام تجاری به اسم اوریگامی، یکی از محصولاتش برای این فصل است و «شکل قوسی نشان برنامک عکاسی شرکت اپل، الهام‌بخش طراحی آن بود.»

جابز ۲۳ ساله پس از این نمایش که در آن همراه مانکن‌هایی چون جی‌جی حدید و ادوت اکیش روی صحنه آمد، عکس‌هایی از پشت صحنه تجربه خود در آن را در اینستاگرام منتشر کرد و مجموعه لباس‌ها را «شگفت‌انگیز» خواند.

او نوشت: «زبانم از وصف این مجموعه قاصر است . افتخاری بود که بخشی از نمایش کوپرنی باشم. به عزیزانم آرنود وایلانت، سباستین مایر و کل گروه تبریک می‌گویم!!»

جابز علاوه بر انتشار عکس نمای نزدیکی از لباسی که روی صحنه به تن داشت، عکس‌هایی از خود را در ساعات قبل از آن نمایش و عکسی آرایش کرده از خود در پشت صحنه، نیز منتشر کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این مجموعه عکس‌ها موجی از نظرات حمایتی به دنبال داشت و آرنود وایلانت، موسس و مدیرعامل کوپرنی، پیام گذاشت «عالی»، و سباستین مایر طراح هم سه شکلک قلب در قسمت نظرخواهی گذاشت.

جنیفر گیتس، بزرگ‌ترین دختر ملیندا و بیل گیتس، نیز از فرصت استفاده کرد و پیام تبریکی نوشت: «عجب عکس‌هایی!! تبریک عزیزم.»

این نخستین حضور جابز در صحنه مُد بود، اما پیش از این در ماه دسامبر هم در کارزار تبلیغاتی محصولات نام‌نمای تجاری «گلاسی‌یر» حضور یافته بود.

البته لارن پاول-جابز، کوچک‌ترین دختر کارآفرین معروف دنیای فناوری،  با تحصیل در دانشگاه استنفورد جا پای والدین خود هم گذاشت و سوارکار برجسته‌ای هم هست، چنان که طبق گزارش هورس اسپورت، در فهرست هزار سوارکار برجسته زیر ۲۵ سال جهان در سال ۲۰۱۹، دارای رتبه پنجم بود.

استیو جابز، بنیان‌گذار فقید اپل و پاول-جابز، غیر از این فرزند ۲۳ ساله دارای دو فرزند به نام‌های سیه‌نا جابز ۲۶ ساله و رید جابز ۳۰ ساله هم هستند، و استیو از ازدواج دیگری، فرزندی به نام برنان-جابز ۴۰ ساله هم دارد.

خانم پاول-جابز که طبق گزارش فوربس دارای ۲۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار ثروت است، در فوریه ۲۰۲۰ در مصاحبه با نیویورک تایمز گفت قصد ندارد ثروت خود را برای فرزندان به ارث بگذارد.

او گفت: «من تمایلی به وراثت ثروت ندارم و فرزندانم هم می‌دانند. استیو هم چنین تمایلی نداشت. اگر به اندازه کافی عمر کنم، این ثروت با زندگی من پایان می‌یابد.»

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی