کدام آیفون ۱۲ از همه محبوب‌تر خواهد شد؟

آیفون ۱۲ اولین مدلی است که با نسل پنجم ارتباطات اینترنتی کار می‌کند

اپل احتمالا بزرگترین و کوچکترین گوشی برتر خود را در یک زمان عرضه خواهد کرد-Apple Inc. / AFP

اپل پیش‌بینی کرده است که یک مدل مشخص از آیفون ۱۲ احتمالا از بقیه رایج‌تر خواهد شد.

چنان که مینگ چی کو، افشاگر معروف، فاش ساخته است، اپل در نظر دارد تولید مدل استاندارد آیفون ۱۲ را دو برابر بیشتر از بقیه مدل‌ها انجام دهد. پس از اعلام رسمی عرضه آیفون ۱۲، معلوم شد که این گوشی در چهار مدل آماده فروش خواهد شد.

خبرهای درز کرده درباره مدل ۲۰۲۰ آیفون ماه‌ها بود که از چهار نسخه حکایت داشت: آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ استاندارد، آیفون ۱۲ حرفه‌ای، و آیفون ۱۲ حرفه‌ای مکس. خبرهای مختلف حاکی است که اندازه این چهار مدل از ۵.۴ اینچ تا ۶.۷ اینچ متفاوت است و دو مدل میانی با سایز ۶.۱ اینچ تولید می‌شود.

گزارش کو درباره محصول اپل حاکی است که مدل استاندارد آیفون ۱۲ که بزرگترین آیفون از سری غیرحرفه‌ای است، احتمالا محبوب‌ترین آنها خواهد بود.

بر اساس این گزارش، حدود ۴۰ درصد تولید اپل به این مدل اختصاص داده شده است و بقیه مدل‌ها هر یک ۲۰ درصد تولید را تشکیل خواهند داد.

کو معتقد است که با آن که آیفون ۱۲ مینی ارزان‌ترین مدل از این سری خواهد بود، اندازه نسبتا کوچک آن احتمالا زیاد مورد پسند واقع نخواهد شد.

بدین ترتیب، احتمالا بیشترین کاربران به نمایشگر ۶.۱ اینچی روی خواهند آورد، که همان سایز آیفون ۱۲ جدید و آیفون اکس‌آر قبلی است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

طیف گسترده مدل‌های آیفون در تولید امسال اپل بدین معنی است که این شرکت احتمالا بزرگترین و کوچکترین گوشی برتر خود را در یک زمان عرضه خواهد کرد.

گفته می‌شود آیفون ۱۲ علاوه بر داشتن چند مدل مختلف که تاکنون سابقه نداشته است، طراحی کاملا جدید، فناوری بهبودیافته نمایشگر و دوربین بهتر، اولین آیفونی باشد که مجهز به گیرنده جی ۵ است.

شنیده‌ها حاکی است که تمام مدل‌های این گوشی همزمان عرضه نخواهد شد و برخی ممکن است تا نوامبر آماده نشوند.

برنامه «سلام، سرعت» قرار است ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه به وقت محلی پاسیفیک آغاز شود. شنیده‌ها حاکی است که در این برنامه، علاوه بر آیفون ۱۲، لوازم جانبی جدید و سایر قطعات سخت‌افزاری نیز ممکن است معرفی شوند. این برنامه زنده و از محل اپل پارک این شرکت پخش اینترنتی خواهد شد.

© The Independent

بیشتر از زندگی