بیلی ایلیش به همراه «اچ اند ام» پوشاک پایدار به بازارعرضه می‌کنند

این نام تجاری تراز اول می‌گوید مواد اولیه این مجموعه پوشاک «به روش‌های پایدارتری تهیه می‌شود»

بخشی از اقدامات ایلیش برای آگاهی‌بخشی محیط‌‌زیست با این حرکت به ثمر خواهد رسید - Billie Eilish x H&M 

طرح تولید پوشاک پایدار با همکاری بیلی ایلیش و اچ اند ام در فضای مجازی سر و صدا کرده است.

ایلیش، که در سال‌های اخیر به جرگه نامدارترین افراد در صنعت موسیقی پیوسته، از جایگاهش برای صحبت از مشکلات محیط زیستی نیز بهره جسته است.

این ستاره ۱۸ ساله در ماه سپتامبر توضیح داد تور جهانی کنسرت «کجا می‌رویم؟» قرار است «تا جایی که ممکن است سازگار با محیط زیست» برگزار شود و در آن استفاده از نی‌ پلاستیکی ممنوع باشد، از هواداران بخواهند بطری‌های آب خودشان را بیاورند و در محل‌های برگزاری کنسرت چندین سطل زباله برای بازیافت انواع مواد تعبیه کنند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

حالا بخشی از اقدامات اخیر ایلیش برای آگاهی‌بخشی محیط‌ زیست به ثمر رسیده و مجموعه پوشاکی که با نام تجاری تراز اول اچ اند ام کار کرده، وارد بازار شده. تصویر بزرگی از امضای ایلیش بر لباس‌های این مجموعه حک شده است.

نام تجاری اچ اند ام در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد تمام لباس‌های این مجموعه از مواد اولیه‌ای ساخته شده‌اند که «به روش‌های پایدارتری تولید شده‌اند.»

در طراحی این لباس‌ها از نشان رسمی ایلیش استفاده شده و در رنگ‌های بژ، مشکی و سبز فسفری به بازار عرضه شده‌اند.

این مجموعه شامل تی‌شرت‌ نوشته‌دار، کلاه گردشگری، کیف کمری و سوئیشرت‌ گشاد است.

این مجموعه پوشاک را می‌توان از بخش «مجزای» تمام فروشگاه‌های اچ اند ام در سراسر دنیا و نیز از وبسایت آن‌ها خریداری کرد.

امیلی بیورکهایم، رئیس طراحی بخش «مجزای» اچ اند ام گفت: «مسلماً بیلی ایلیش هنرمند اثرگذاری است، اما بسیاری از مردم سراسر دنیا به خاطر سبک زندگی شخصی و قدرتی که در ابراز ارزش‌هایش دارد نیز او را تحسین می‌کنند.»

امیلی در ادامه گفت: «می‌خواهیم کاری کنیم که هوادارانش هم بتوانند به دنیای او قدم بگذارند و با قدرت بیشتری سبک زندگی خود را آزادانه به دنیا نشان دهند.»

اینز آلفا، طراح سه‌بعدی چهره، کار تبلیغات برای عرضه این مجموعه لباس به بازار را بر عهده داشته و با استفاده از فیلترهای اسنپ‌چت مخصوص، تصاویر چشم‌نوازی خلق کرده است.

این هنرمند گفت: «برای پویش تجاری بیلی ایلیش در اچ اند ام می‌خواستم از مایعاتی از سیاره‌ای دیگر استفاده کنم که در اطراف مدل‌ها غوطه می‌خورند و رنگ و جذابیت را به این دنیای خیالی می‌آورند.»

آلفا افزود: «این عناصر سه‌بعدی فراواقعی در این تصاویر، ویدیوها و فیلتر اسنپ‌چتی که مخصوص این طرح ساخته شده، زنده‌اند و همه می‌توانند با آن‌ها بازی کنند.»

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی