بازآفرینی جواهرات شاهدخت فقید موناکو

روشنایی، نور و تحرک از جمله شاخصه‌های این مجموعه‌اند، که هاله نور خورشید را بر روی پوست می‌تابانند

گریس کلی از مشتریان قدیمی کارتیه بود، که نقش نمادین او را در کارزار تبلیغاتی کارتیه ال فانینگ بازی می‌کند-Instagram/Cartier-princessgraceus

خانه جواهر کارتیه، با بازسازی مجموعه «گرین د کافه» ( دانه قهوه Grain de Café) به گریس کلی، شاهدخت فقید موناکو ادای احترام کرد.

بر اساس توضیحات وب‌سایت کارتیه، شاهزاده خانم گریس، که قبلا یکی از مشتریان اصلی کارتیه بود، در دهه ۱۹۵۰ و  پس از ازدواج با شاهزاده موناکو، نقش مهمی در موفقیت مجموعه «گرین د کافه» ایفا کرد.

این خانه جواهر، مجموعه جدید «گرین د کافه» را در یک کارزار تبلیغاتی با بازی سفیر خود، ال فانینگ و به کارگردانی الکس پراگر، معرفی کرد.

مجموعه «گرین د کافه» کارتیه، مجموعه خورشیدی (solar collection) خیره‌کننده‌ایست که ظرافت مطلق را به تصویر می‌کشد. تکه‌های طلای زرد آن، جذابیت سواحل ریویرای فرانسه دهه ۱۹۵۰ و زیبایی درخشان مرتبط با گریس کلی را به نمایش می‌گذارد. این مجموعه از دو نماد این خانه جواهر که به عنوان امضای آن شناخته می‌شود، الهام گرفته است: گلهایی ظریفی که با دقت ساخته شده‌اند و تبدیل یک تکه معمولی به چیزی گرانبها.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

روشنایی، نور و تحرک از جمله شاخصه‌های این مجموعه‌اند، که هاله نور خورشید را بر روی پوست می‌تابانند. این تکه‌ها که دارای آویزهایی روی حلقه، گوشواره یا گردنبندند با الماس، روبلیت و ابسیدین تزئین شده‌اند، و با کوچکترین حرکتی می‌لرزند و صدای ظریفی می‌دهند.


کارتیه این مجموعه را با تیمی متشکل از ۳۰ جواهرساز متخصص تولید کرده و بیش از ۶۰ نمونه اولیه برای رسیدن به کمال مورد نظر، نیاز بود.

گریس کلی هنرپیشه آمریکایی هالیوود بود که بعد از چند سال حضور در سینما، با شاهزاده رینر سوم، شاهزاده موناکو ازدواج کرد و از آن به بعد به عنوان شاهزاده خانم گریس موناکو شناخته می‌شود.

گریس کلی در سپتامبر ۱۹۸۲، و در ۵۲ سالگی در اثر تصادف جان خود را از دست داد. همان سال شاهزاده رینر سوم، بنیاد شاهزاده خانم گریس را برای یادبود همسر فقیدش و به احترام سابقه هنری او تاسیس کرد تا بستری برای حمایت از جوانان مستعد باشد. هدف این بنیاد حمایت از هنرمندان نوظهور در عرصه‌های تئاتر، سینما و رقص است، و به رشد آنها کمک می‌کند. به هنرمندان برگزیده در هرکدام از شاخه‌های هنری مورد بحث بنیاد، مبلغ ۱۰،۰۰۰ دلار پول نقد بدون هیچ محدودیتی پرداخت می‌شود.
 

 

بیشتر از مُد و زیبایی