کاردی‌ بی در هفته مد فاخر پاریس

رپر آمریکایی بی‌گمان می‌داند که چگونه در کنار جذاب‌ترین خانه‌های مد، نمایش درخشانی داشته باشد

کاردی بی، خواننده آمریکایی، در هفته مد فاخر پاریس-Alain JOCARD / AFP

هفته مد فاخر پاریس (اوت کوتور) به پایان رسید و هنوز ناگفته‌های زیادی درباره طرح‌های مجللی که در این نمایش مد ارائه شد باقی مانده است، اما اگر بخواهیم یک عنصر شاخص در کل این رویداد را بررسی کنیم، حتما کاردی‌ بی، خواننده سبک رپ آمریکایی، یکی از گزینه‌ها خواهد بود.

پس از مجموعه‌ای موفق از طرح‌های لباس مردانه، پاریس شاهد یک هفته دیگر پر از مجموعه‌های پیشگامانه‌ بود که برخی از بهترین خانه‌های مد تاریخ ارائه کردند.

هفته‌ای که با اسکیا‌پارلی شروع شد و با فندی به پایان رسید، باید اثری از خود بر جای می‌گذاشت. وقتی از به‌جای گذاشتن اثر صحبت می‌کنیم، جدا از مجموعه‌های عالی و بی‌نظیر، یکی از جنبه‌هایی که در هر چهار روز مشترک بود، حضور کاردی‌ بی و سبک شگفت‌انگیزش در ردیف اول نمایش‌ها بود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

به گزارش وب‌سایت «لایف استایل آسیا» (lifestyleasia)، رپر آمریکایی بی‌شک می‌داند که چگونه در کنار جذاب‌ترین خانه‌های مد، نمایش درخشانی داشته باشد. او در دو برنامه در روز اول، سه نمایش در روز سوم و دو نمایش در روز چهارم، در حالی دیده شد که در هر کدام آن‌ها ردپایی از زرق‌وبرق خود بر جای می‌گذاشت. حالا که این هفته مد به پایان رسیده‌، وقت آن است که برخی از چشم‌نوازترین لحظات مد این خواننده رپ را در این رویداد بررسی کنیم.

اسکیاپارلی

کاردی‌ بی در نمایش اسکیاپارلی با لباس مخمل مشکی و طلایی این خانه مد، به معنای واقعی کلمه «کاردی فاخر» (به تعبیر اسکیاپارلی) بود. گوشواره‌ها و النگوهای طلایی و آن شنل مشکی فوق‌العاده حجیم در کنار هم، یک حس سلطنتی به ظاهر او اضافه کرده بود.

تام براون

کاردی‌ بی همان روز با ظاهری کاملا متضاد در نمایش تام براون دیده شد. او در لباس توییدی شیکی که به تن داشت و سربند طلایی روی سرش، ظاهر ظریفی داشت که تا مدت‌ها می‌شود درباره آن صحبت کرد.

ژان پل گوتیه

کاردی‌ بی در نمایش ژان پل گوتیه، طراح فرانسوی، با یک سرهمی چسبان با طرح‌های چاپی از این خانه مد ظاهر شد. جدا از طرح‌های منحصربه‌فردی که روی لباسش چاپ شده بود، چوکر پهن نقره‌ای که به گردن بسته بود، حسابی جلب‌توجه می‌کرد.

بالنسیاگا

اگر جسورانه نباشد، بالنسیاگا نیست. رپر مشهور با یک لباس مجلل از خانه مد بالنسیاگا‌، این نمایش را نیز به تصرف خود درآورد. او یک سرهمی مشکی براق با یک پاپیون بزرگ که از یک طرفش افتاده بود، به تن داشت. اما نکته جالب اینجاست که در لحظات اول حضور خود، یک شنل سفید بزرگ را که از انبوه تورهای نامنظم تشکیل شده بود، روی لباسش پوشیده بود و معلوم نبود که زیر آن چه شاهکاری را پنهان کرده است.

والنتینو

کاردی‌ بی در نمایش والنتینو، با یک سرهمی که با علامت انحصاری والنتینو پوشیده شده بود و حرف «V» در تمام آن پخش بود، حاضر شد. او روی لباسش مانتوی دنباله‌داری از همان طرح پوشیده بود و یک چوکر نقره‌ای با دو سنگ الماس درشت به گردن بسته بود.

گوراو گوپتا

لباسی که کاردی‌ بی در نمایش گوراو گوپتا، طراح هندی پوشید، نمونه‌ای عالی از طرح‌های این خانه مد بود. پیراهن سبز او که با منجوق و ملیله پوشیده شده بود، با یک شنل پفی که از روی سر شروع می‌شد، سبک خلاقانه‌ای را به تصویر می‌کشید.

فندی

آخرین سبک کاردی‌ بی در هفته مد فاخر پاریس، پیراهن رز گلدی از طرح‌های فاخر فندی بود که باعث شد او در نمایش این خانه مد، به شکل ظریفی از سرتاپا مانند الماس بدرخشد.

بیشتر از مُد و زیبایی