چهار نسل خانواده سلطنتی بریتانیا در یک قاب

شاهزاده جورج همراه با ملکه الیزابت در مراحل تهیه پودینگ برای یک سازمان خیریه شرکت کرد

کاخ باکینگهام تصاویری جدید از ملکه، شاهزاده ویلز، دوک کمبریج و شاهزاده جورج منتشر کرد/Reuters

کاخ باکینگهام تصاویری جدید از ملکه، شاهزاده ویلز، دوک کمبریج و شاهزاده جورج منتشر کرد.

در عکس‌ها این چهار عضو خاندان سلطنتی مشغول تهیه پودینگ کریسمس در کاخ باکینگهام هستند که بخشی از طرح حمایتی سازمان رویال بریتیش لیجن (Royal British Legion) است، خیریه‌ای که وقف کمک به اعضای نیروهای دریایی، زمینی، و هوایی سطلنت و همچنین کهنه‌سربازان و خانواد‌ه‌های ایشان است. 

این طرح که «باهم در کریسمس» (Together at Christmas) نام دارد برای حمایت تکمیلی از جماعت کهنه‌سربازان طراحی شده است تا از طریق مراسم و جشنواره‌هایی که در سراسر مراکز این سازمان خیریه برگزار می‌شود گرد هم آیند.   

در این عکس‌ها که توسط کریس جکسون، عکاس سلطنتی گرفته شده است شاهزاده جورج کنار پدر، پدربزرگ و مادربزرگ پدرش در حال هم زدن پودینگ کریسمس دیده می‌شود و هر یک از سه عضو دیگر خاندان سلطنتی نیز کاسه‌های پودینگ خود را در مقابل دارند.

کاخ باکینگهام گفت این چهار نسل از خاندان سلطنتی نماینده تمام افرادی است که مورد حمایت این سازمان خیریه قرار گرفته‌اند از کودکان سربازان وظیفه گرفته تا کهنه‌سربازان جنگ جهانی دوم.

در عکسی دیگر، خاندان سلطنتی کنار گروهی از کهنه سربازان تحت حمایت این سازمان خیریه ایستاده‌اند که ایشان نیز کهنه‌سربازانی در سنین مختلف هستند.

این پودینگ‌ها برای تزیین مراسم‌ سازمان در سال آینده استفاده خواهد شد.

بعد هم این ۴ پودینگ بخشی از ۹۹ پودینگی خواهد بود که به یادبود ۹۹مین سالگرد تاسیس سازمان، بین شبکه این خیریه در سراسر کشور پخش خواهد شد.

خاندان سلطنتی از آماده کردن پودینگ فیلم هم گرفته است که قرار است تصاویر آن در پیام ملکه به مناسبت کریسمس در روز کریسمس پخش شود.

© The Independent

بیشتر از زندگی