بربری با انبوهی از رنگ و خز مصنوعی در هفته مد لندن

امضا این خانه مد در نمایش روز دوشنبه، رنگ‌های بنفش، سبز و قهوه‌ای بود که روی همه لباس‌ها از کت و شلوار مردانه تا بافتنی، دامن، جوراب شلواری و روسری‌های پشمی به چشم می‌خورد

لباس، کلاه و کیف‌های‌ خز مصنوعی که به شکل اغراق شده‌ای بزرگ و پر از تزئینات بودند بخش برجسته این نمایش بودند-Niklas HALLE'N / AFP

خانه مد بربری روز دوشنبه ۲۰ فوریه، در هفته مد لندن، اولین نمایش خود بعد از انتصاب دنیل لی به عنوان طراح ارشد را در حالی برگزار کرد که از بارانی‌های کرم‌رنگ معروفش خبری نبود.

این خانه مد قدیمی بیشتر به خاطر بارانی‌های شیک و کاربردی خود که در طول جنگ جهانی اول برای اولین بار به بازار عرضه شد، شناخته می‌شود.

اما لی که در سپتامبر سال گذشته به بربری پیوست، با مجموعه‌ای از خز و پرهای مصنوعی، تیشرت‌های حاوی نوشته و پارچه‌های منقش به طرح اردک مسیر این خانه مد را تغییر داد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)


این طراح ۳۷ ساله بریتانیایی که قبلا در خانه مد ایتالیایی بوتگا ونتا مشغول به کار بود، با طراحی محصولات جانبی محبوبی مانند کفش و کیف دستی در احیای این نشان تجاری لوکس نقش داشت. اکنون نیز چشم صنعت مد به اوست تا ببیند آیا می‌تواند همان جادو را در بربری هم انجام دهد یا خیر.
امضای این خانه مد در نمایشگاه روز دوشنبه، رنگ‌های بنفش، سبز و قهوه‌ای بود که روی همه لباس‌ها از کت و شلوار مردانه تا بافتنی، دامن، جوراب شلواری و روسری‌های پشمی به چشم می‌خورد.
به نظر می‌رسد که لی در این مجموعه روی موضوع آب و هوای بریتانیا نیز تاکید داشت. یکی از مدل‌ها در حالی روی صحنه آمد که یک پتوی سفید بزرگ منقش به لوگوی این خانه مد را به دور خود پیچیده بود، و بسیاری از مدل‌ها کیسه‌های آب گرم هماهنگ با لباسشان در دست داشتند.

لباس‌ها، کلاه‌ها و کیف‌های خز مصنوعی که به شکل اغراق شده‌ای بزرگ و پر از تزئینات بودند از جمله بخش‌های برجسته این نمایش بودند.

مدل‌های مرد شلوارهای بگی گشاد با بالاتنه‌های چسبان یقه اسکی، و زنجیر‌های نقره درشت، در طیف‌های رنگی قرمز و مشکی که از سبک پانک الهام گرفته بود به تن داشتند.

در این نمایش افراد مشهوری از جمله باز لورمن، کارگردان سینما، استورمزی، خواننده رپ و نائومی کمپل و رزی هانتینگتون وایتلی، هر دو مدل در ردیف اول حضور داشتند.
به صورت سنتی بربری یکی از بزرگترین‌های هفته مد لندن است که مجموعه‌هایی از طراحانی چون کریستوفر کین، اردم، امیلیا ویکستد و روکساندا ایلنچیچ را نیز عرضه می‌کند.

هفته مد لندن روز سه‌شنبه ۲۱ فوریه به پایان رسید و جمعیت زیادی برای مجموعه‌های بیشتر فصل جدید به هفته مد میلان می‌روند.

بیشتر از مُد و زیبایی