سرگرد جانی تامپسون، پیشکار شاه چارلز سوم کیست و چرا مشهور شد؟

در حالی که بسیاری سوگوار ملکه الیزابت دوم‌اند، توجه کاربران تیک‌تاک به پیشکار شاه چارلز جلب شده است: سرگرد جانی تامپسون

سرگرد تامپسون در حال حاضر در هنگ سلطنتی گردان ۵ اسکاتلند خدمت می‌کند - youtube/The Royal Family Channel

سرگرد تامپسون که رسانه‌های اجتماعی به او نام «سرگرد چشم‌قندی» داده‌اند، قبلا محافظ ارشد ملکه الیزابت بود و اکنون به عنوان پیشکار پادشاه چارلز سوم خدمت می‌کند.

پس از اینکه صفحه یوکی تراول (UK Travel) در تیک‌تاک چند روز پیش ویدیویی از «مرد خوش‌تیپ با لباس سبز» را لابه‌لای صفوف مراسم منتشر کرد، توجه کاربران به او جلب و این ویدیو به‌شدت فراگیر شد. طبق گزارش‌ها، این ویدیو در عرض چهار روز بیش از ۷.۶ میلیون بار دیده شد.

سرگرد تامپسون در حال حاضر در هنگ سلطنتی گردان ۵ اسکاتلند خدمت می‌کند و نقش او به عنوان یک پیشکار باعث می‌شود در رویدادهای عمومی حضور داشته باشد. خبر خوب برای هوادارانش این است که او به دلیل موقعیتش باید همیشه نزدیک پادشاه باشد و بیش از پیش دیده خواهد شد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

تامپسون که ظاهرا از سال ۲۰۲۰ در خدمت چارلز بود و مسئول برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های روزانه پادشاه است. پیشکارها از افسران ارشد ارتش بریتانیا انتخاب می‌شوند و به خانواده سلطنتی کمک می‌کنند.

اما برای کسانی که امیدوار بودند به واسطه تامپسون به خاندان سلطنتی نزدیک شوند یک خبر بد هم داریم. او ۱۳ سال است که ازدواج کرده و زندگی خوب و شادی دارد و صاحب یک پسر ۴ ساله است.

در ادامه، تعدادی از واکنش‌های کاربران به سرگرد تامپسون را می‌خوانید:

زنی در تیک‌تاک نوشت: «خوب من مردی با لباس سبز در حال راه رفتن پشت تابوت ملکه را جست‌وجو کردم و باید اعلام کنم من هم از آشنایی با شما خوشوقتم.»

یکی از کاربران توییتر نیز با چند شکلک قلب نوشت: «اووه سرگرد جانی تامپسون! مثال خوبی از یک مرد»

دیگری با کنایه گفت: «خیلی خوشحالم که ۰۰۷ جدید را پیدا کردیم.»

کاربر دیگری در توییتر نوشت: «حالا می‌فهمید چرا مارگارت عاشق یک پیشکار سلطنتی شد. همه این مردان خوش‌تیپ مثل راب دیکسون [پیشکار شاهزاده ویلیام] و سرگرد جانی تامپسون با لباس فرم اطرافشان می‌چرخند.»

دیگری با خنده نوشت: «فکر کنم تازه یک سلطنت‌طلب شده‌ام. کسی می‌داند مجرد است یا نه؟ برای خودم می‌خواهم.»

بیشتر از زندگی