پیشنهاد سه میلیارد دلاری استی‌لادر برای خرید تام فورد

تام فورد که در سال ۲۰۰۵ تاسیس شد، بیشتر با پوشاک مردانه‌اش شناخته شده است

پوشاک، کیف‌ دستی، لوازم آرایشی و عطرهای زنانه نیز بخشی از محصولات تولیدی تام فورد است-facebook/tomford

وال‌استریت ژورنال روز دوشنبه اول اوت، به نقل از منابع مطلع، گزارش داد که استی‌لادر، شرکت تولید لوازم آرایشی، با پیشنهادی سه میلیارد دلاری، در حال مذاکره برای خرید خانه مد تام فورد است.

در این گزارش آمده است در صورتی که این معامله صورت بگیرد، بزرگ‌ترین خرید این شرکت مالک برند کلینیک خواهد بود، هرچند استی‌لادر تنها مشتری تام فورد نیست.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

این اقدام می‌تواند به استی‌‌لادر کمک کند تا عرضه محصولات لوکسش را افزایش دهد، در زمانی که مصرف‌کنندگان کالاهای لوکس با وجود تورم بی‌سابقه در ایالات متحده آمریکا همچنان به ولخرجی در خرید ادامه می‌دهند و تقاضا برای پوشاک و لوازم جانبی گران‌قیمت همچنان انعطاف‌پذیر است.

نشان تجاری لوکس و گران‌قیمت تام فورد که تام فورد، طراح مد، در سال ۲۰۰۵ تاسیس کرد، بیشتر با پوشاک مردانه‌اش شناخته شده است، اما پوشاک، کیف‌ دستی، لوازم آرایشی و عطرهای زنانه نیز بخشی از محصولات تولیدی این خانه مد هستند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOM FORD (@tomford)

استی‌لادر به‌ویژه به بخش تجاری محصولات زیبایی تام فورد علاقه‌مند است و احتمال دارد در پی کسب مجوز عرضه پوشاک این خانه مد در جاهای دیگر باشد.

در سال جاری، سهام شرکت استی‌لادر، که با نام‌هایی مانند لامر (La Mer) و مک (M.A.C) نیز شناخته می‌شود، بیش از ۲۶ درصد از ارزش خود را از دست داده است. با وجود این، ارزش بازار استی‌لادر حدود ۹۷.۵۹ میلیارد دلار است.

بیشتر از مُد و زیبایی