«شیرشاه»؛ هم‌خوانی بیانسه و دونالد گلاور

گلاور صداپیشه «سیمبا» و بیانسه عهده‌دار صدای «نالا» است

در تیزر جدید «شیرشاه» شرکت دیسنی، بیانسه و دونالد گلاور در ترانه «آیا امشب عشق را می‌فهمی» هم‌خوانی می‌کنند.

در این کلیپ تبلیغاتی که برای تلویزیون ساخته شده، این دو هنرمند که صداپیشه‌های «نالا» و «سیمبا» هستند، بخش هم‌خوانی این ترانه معروف را بدون موسیقی اجرا می‌کنند.

آنها سپس بخش سوم ترانه را نیز با هم می‌خوانند، که می‌گوید: «آرامشی که عصر به ارمغان می‌آورد، همه جهان برای یک بار در هارمونی کامل، با همه چیزهای زنده‌اش».

در حین اجرای این دو، تصاویر کامپیوتری برخی از شخصیت‌های فیلم هم پخش می‌شد، از جمله رافیکی (با صدای جان کانی)، موفاسا (با صدای جیمز ارل جونز)، کودکی سیمبا (جی دی مک‌کرکی)، پومبا (ست روگن) و تیمون (بیلی ایچنر).

«شیرشاه» با کارگردانی جان فاورو قرار است روز ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۹ در بریتانیا و آمریکا اکران شود.

با آن‌که شرکت دیسنی تاکنون تعدادی از بهترین و شناخته‌ شده‌ترین فیلم‌هایش را به‌صورت غیرکارتونی و با نقش‌افرینی بازیگران زنده بازسازی کرده است (از جمله دیو و دلبر، دامبو و علاءالدین)، این فیلم با استفاده از تصاویر حیوانات واقعی توسط کامپیوتر تولید شده است تا حیوانات را تا حد ممکن شبیه به هویت واقعی‌شان در طبیعت نشان دهد.

تیم پرستاره صداپیشگان این فیلم شامل جان اولیور در نقش «زازو» و امی سداریس نیز می‌شود. به گفته نشریه ورایتی، خانم سداریس قرار است صداپیشه یک شخصیت فیل  باشد که هنوز نامی ندارد.

از بازسازی‌های دیگر دیسنی که قرار است روانه بازار شوند می‌توان به فیلم‌های بانو و ولگرد، مالفیسنت: سردسته اهریمنان (بخشی از بازگویی دیسنی از داستان زیبای خفته) و مولن، اشاره کرد.

© The Independent

بیشتر از زندگی