ازدواج جنیفر لوپزبا الکس رودریگوئز تحت تاثیر ویروس کرونا

جنیفر لوپز: «ما هم مانند بقیه دنیا در حالت انتظار به سر می‌بریم»

جنیفر لوپز به همراه الکس رودریگوئز در مراسم اسکار سال ۲۰۱۹ در لس‌آنجلس. 
Dia Dipasupil / AFP

جنیفر لوپز گفته است که برنامه‌هایش برای مراسم ازدواج «تحت تاثیر» بیماری جهان‌گستر ویروس کرونا قرار گرفته است.

بعد از نامزدی ستاره فیلم «کلاهبرداران» (Hustlers) با الکس رودریگوئز، بازیکن سابق بیسبال در فوریه ۲۰۱۹، شایع شد که این زوج ازدواج خود را در تابستان امسال جشن خواهند گرفت.

با این حال، خانم لوپز در مصاحبه‌ای که قرار است روز سه‌شنبه و در بخش «در خانه» از برنامه «شو الن دجنرس» پخش شود، درباره ازدواج خود در آینده صحبت کرد و اعتراف کرد که برنامه‌های آنها به خاطر شیوع کووید-۱۹ اکنون پادرهوا مانده است.

وقتی الن دجنرس، از او پرسید که آیا ازدواج آن‌ها قرار بود بلافاصله جشن گرفته شود، خانم بازیگر پاسخ داد: «آن هم در روزها؟! بله، ولی در واقع شیوع بیماری برنامه‌های ما را کمی تحت تاثیر قرار داد و حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم چه می‌شود. راستش را بگویم، خودم هم اصلا نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد و تاریخ و مراسم ازدواج کی و چه شکلی خواهد بود.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

خانم لوپز ادامه داد: «ما هم مانند بقیه دنیا در حالت انتظار به سر می‌بریم. ولی این مسئله از دست ما خارج است و باید چند ماه صبر کنیم تا ببینیم چه پیش می‌آید و اوضاع چطور رتق و فتق می‌شود.»

این زوج نامزدی خود را در ماه مارس ۲۰۱۹ در اینستاگرام اعلام کردند و با انتشار پست‌هایی یکسان، تصویر حلقه الماس بزرگ نامزدی مستطیلی شکل جنیفر لوپز را به اشتراک گذاشتند.

آنها از سال ۲۰۱۷ وارد رابطه‌ای عاشقانه شدند و اولین حضور عمومی آنها در کنار یکدیگر، در «مت گالا»ی ماه مه همان سال بود.

در ویدیوی پشت صحنه تازه‌ای در یوتیوب، جنیفر لوپز فاش ساخت که می‌خواهد مراسم ازدواجش خیلی عظیم و در کلیسایی جشن گرفته شود، و افزود که واقعا دو ازدواج اولش را «اصلا به حساب» نمی‌آورد چرا که به دلایل اشتباهی رخ دادند.

خانم لوپز که از ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۸ همسر اوجانی نوآ، از ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۳ همسر کریس جاد، و از ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴ همسر مارک آنتونی بود، گفت: «من ۳ بار ازدواج کرده‌ام که یک بار ۹ ماه و بار دیگر ۱۱ ماه طول کشید. من واقعا آن دو را اصلا به حساب نمی‌آورم.»

به گفته این خواننده، دو ازدواج اولش به این دلیل چندان دوام نیاوردند که او تنها به خاطر فرار از تنهایی در جریان گرفتاری‌های فعالیت هنری‌اش به آن ازدواج‌ها تن داده بود.

او گفت: «در زندگی هنرمندان، همه خیال می‌کنند که آنها همیشه با افراد مختلف احاطه شده‌اند و هیچ وقت تنها نیستند. ولی واقعا حرفه خیلی تنهایی است. به همین خاطر آدم همیشه دوست دارد کسی او را همراهی کند. از همین رو من هم با خودم گفتم اگر ازدواج کنم، آن وقت همیشه کسی را با خود خواهم داشت. ولی زندگی این طوری نمی‌شود. نباید این جوری زندگی کرد و به دلیل اشتباه ازدواج کرد. نه دلیل درست، بلکه دلیلی اشتباه. دلیل درست وقتی است که کسی را پیدا می‌کنید که باعث شود به آدم بهتری تبدیل شوید.»

اگر ازدواج شما هم تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است و به اطلاعات بیشتر در این باره نیاز دارید، به اینجا سری بزنید.

© The Independent

بیشتر از زندگی