جولین مور، ستاره‌ای در هنر و مُد

سبک فرش قرمز این بازیگر در طول سال‌ها به اندازه نقش‌هایش متفاوت بوده است

سبک مد جولین مور در رویدادهای مختلف-AFP-Instagram/juliannemoore

جولین مور در طول سال‌ها در نقش‌های مختلفی بازی کرده است. در کارنامه او فیلم‌های حیرت‌انگیزی چون «دور از بهشت» (Far from Heaven)، «پایان رابطه» (The End of the Affair)، «لبوفسکی بزرگ» ( The Big Lebowski) «مه-دسامبر» (May-December) و به‌تازگی «مری و جورج» (Mary & George) به چشم می‌خورد. سبک فرش قرمز این بازیگر در طول سال‌ها، به همان اندازه نقش‌هایش، متفاوت بوده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

سبک مور در طول جشن‌ها و نمایش فیلم‌ها و مراسم اهدای جوایز به‌سادگی از کمینه‌گرای (مینیمالیستی) دهه ۹۰ تا لباس‌های فاخر لوکس تغییر می‌کند. این بازیگر مطرح در طول سال‌ها فعالیت خود از دهه ۱۹۹۰ تا کنون لباس‌های شیکی از خانه‌های مد لوکس به تن داشته است. از پیراهن‌های تندیس‌گونه اسکیاپارلی، تا سلین پرزرق‌وبرق و سن‌لورن شیک، تقریبا همه برندها را بر تن او دیده‌ایم. در ادامه به برترین لحظات فرش قرمز جولین مور در سال‌های اخیر نگاهی می‌اندازیم.

۲۰۲۴: اولین نمایش مری و جورج


مور برای حضور در نمایش فیلم مری و جورج در لندن، پیراهنی از اسکیاپارلی انتخاب کرد تا سبکش را هرچه بیشتر به مری ویلیز فیلم نزدیک کند. او همراه با پیراهن مخمل اسکیاپارلی، که شبیه مجسمه‌ بود، گوشواره‌های بزرگ طلایی این خانه مد را به گوش آویخته بود.

۲۰۲۴: جوایز گلدن گلوب


مور برای شرکت در جوایز گلدن گلوب پیراهن قرمز یاقوتی‌رنگی از بوتگا ونتا انتخاب کرد که یکی از زیباترین پوشش‌های این رویداد بود.


۲۰۲۳: شب‌نشینی موزه آکادمی


مور در شب‌نشینی موزه آکادمی در دسامبر گذشته پیراهن شنل‌دار سبزی از ولنتینو پوشیده بود و پوشش خود را با جواهرات تیفانی تکمیل کرده بود.

۲۰۲۳: جشنواره فیلم کن


جولین مور برای فرش قرمز نمایش فیلم «مه-دسامبر» در جشنواره فیلم کن، سراغ لویی ویتون رفت و پیراهن سبزرنگی را انتخاب کرد. آستین‌های چین‌دار این پیراهن از سرشانه‌های آن آویزان و با چین‌های دامن در کنار برش‌های متفاوت جلوی پیراهن متناسب بود.

۲۰۲۲: جوایز گاتهام


مور در مراسم جوایز گاتهام، پیراهن سفیدی با بالاتنه کوتاه و چین‌دار از کارولینا هررا به تن داشت. پوشش او را گردنبند طوقی‌شکل (چوکر) طلایی و چند رشته‌ای در کنار دستبندهای درشت طلایی از سیدنی گربر تکمیل می‌کرد.

۲۰۲۲: جشنواره فیلم ونیز
جولین مور در طول هفتاد و نهمین دوره جشنواره فیلم ونیز سبک‌های درخشانی را به نمایش گذاشت. 

او در شب افتتاحیه این جشنواره، پیراهن بدن‌نما و پرزرق‌وبرقی از ولنیتنو به تن داشت با شنلی از همان جنس و طرح پیراهن که آن را تکمیل می‌کرد.

پیراهن مشکی مخمل دکولته یقه هفت باز از جورجیو آرمانی، یکی دیگر از سبک‌های مور در ونیز بود که با جواهرات کارتیه تکمیل شد.


روز دیگری از این جشنواره مور با پیراهن مشکی چین‌داری از دیور روی فرش قرمز آمد و با جواهرات کارتیه پوشش خود را تکمیل کرد.

بیشتر از مُد و زیبایی