جدیدترین سبک‌های سال روی فرش قرمز انجمن بازیگران

در میانه برگزاری هفته‌های مد اغلب چهره‌های مشهور با لباس‌های سفارشی روی فرش قرمز رفتند

از راست: امیلی بلانت، آن هاتاوی و پنه‌لوپه کروز در فرش قرمز مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران/AFP  

ستاره‌های سینما و تلویزیون با چشمگیرترین سبک خود از برترین خانه‌های مد، روی فرش قرمز سی‌امین دوره جوایز انجمن بازیگران سینما رفتند.

فرش قرمز مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران (SAG) در شراین ادیتوریوم لس‌آنجلس، شنبه‌شب، ۲۴ فوریه (۵ اسفند)، شاهد حضور مشهورترین چهره‌های هالیوود بود.

جوایز انجمن بازیگران درست اواسط ماه مد، بعد از هفته مد نیویورک و لندن و همزمان با هفته مد میلان و صرفا چند هفته پس از جوایز بفتا، گرمی و امی برگزار می‌شود که از سویی دست ستاره‌ها را برای انتخاب باز می‌گذارد و از سوی دیگر، نگرانی از احتمال مشابه بودن لباس‌ها را افزایش می‌داد. بازیگران زیادی امسال با پوشیدن لباس‌های سفارشی، این نگرانی را برطرف کردند.

اما استون

اما استون، ستاره «بیچاره‌ها»، از باشکوه‌ترین فیلم‌های امسال در بخش طراحی لباس، در پیراهن سفارشی نقره‌ای و یاسی لویی ویتون که با جزئیات مروارید و توری تزئین شده بود، می‌درخشید.

جنیفر آنیستون

آنیستون در لباس چاکدار نقره‌ای سلین و کفش‌های پاشنه‌دار همرنگ، خاطره «ریچل گرین» را در سریان «دوستان» برای هواداران زنده کرد.

امیلی بلانت

امیلی بلانت با لباس قرمز جسورانه سفارشی لویی ویتون و مدل شیک موهایش فوق‌العاده به نظر می‌رسید.

آن هاتاوی

آن هاتاوی همه نگاه‌ها را به خود و لباس آبی خیره‌کننده ورساچه و گردنبند الماس بولگاری جلب کرد.

مارگو رابی

مارگو رابی هنوز با دوران «باربی» خود کاملا خداحافظی نکرده است. این ستاره یک پیراهن کوتاه مشکی اسکیاپارلی به تن داشت که با تزئینات پفی صورتی تزئین شده بود. پابند الماس زیبای او هم از جواهرات دیدنی این شب بود.

سلنا گومز

سلنا با پیراهن براق سفید سفارشی ورساچه و گوشواره‌های نقره‌ای سایز بزرگش نگاه‌ها را به خود کشاند.

جسیکا چستین

جسیکا چستین شیک‌ترین پیراهن توری مشکی آرمانی پرایو را انتخاب، و آن را با یک گردنبند طوق الماس همراه کرده بود.

الیزابت دبیکی

الیزابت دبیکی با لباس توری آبی کمرنگ جورجیو آرمانی پرایو حال‌وهوای «شاهدخت یخی» ملموسی داشت.

پنه‌لوپه کروز

ستاره ۵۰ ساله فیلم «فراری» که از ۲۰۱۸ سفیر شانل است، یک لباس سرمه‌ای بدون بند سفارشی از این خانه مد پوشیده بود که با پولک‌های آبی‌ تزئین شده بود. او جواهرات خود را هم از مجموعه شانل انتخاب کرده بود.

بیشتر از مُد و زیبایی