جنیفر لوپز بار دیگر با لباس سبز نمادینش روی صحنه آمد

جنیفر لوپز نخستین بار سال ۲۰۰۰ این پیراهن ورساچی را پوشیده بود

جنیفر لوپز با لباس سبز مشهورش در شوی لباس ورساچی در میلان، ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۹- Miguel MEDINA / AFP

جنیفر لوپز بار دیگر با پیراهن سبز نمادین ورساچی در انظار عمومی ظاهر شد؛ همان پیراهنی که ۲۰ سال پیش در مراسم جایزه گرَمی پوشیده بود. او این بار مجری برنامه «سَتِردِی نایت لایو» تلویزیون ان‌بی‌سی بود.

این خواننده که کت و شلوار به تن داشت برنامه‌اش را با اجرای ترانه «بابانوئل از راه می‌رسد» آغاز کرد. سپس از گروه «رادیو سیتی راکتز» دعوت کرد روی صحنه بیایند.

لوپز موقعی که داشت آخرین نت‌های ترانه را اجرا می‌کرد، کت و شلوارش را درآورد و لباسی که زیر آن داشت نمایان شد؛ همان پیراهن سبزرنگ و معروفی تنش بود که سال ۲۰۰۰ اولین بار آن را بر تن داشت.

این خواننده ۵۰ ساله در میان تشویق تماشاگران گفت: «حالا واقعاً کریسمس شد!»

او که برای سومین بار مجری این برنامه زنده شده بود، پیش از اجرا از همه چیزهایی یاد کرد که در پایان سال به خاطرشان شکرگزار است؛ مثلاً بخت‌ آن که پیراهن ورساچی طرح جنگلی را در نمایش هفته مد میلان بپوشد و در ماه مارس با الکس رودریگز نامزد کند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او گفت: «سالی که گذشت برایم پر از نعمت بود. اولاً به آرزوی همه دخترهای محله برانکس رسیدم، یعنی ازدواج با یک یانکی. مراسم اکران فیلمم، بزرگترین مراسم اکران عمرم بود و کاردی بی در آن رقص میله کرد. همه بلیت‌های تور کنسرت‌های امسالم از قبل فروش رفته بود، و بالاخره سعادت داشتم در مراسم مت گالا هم شرکت کنم.»

ستاره فیلم شیادان، گفت که در نمایش بین دو نیمه مراسم قهرمانی لیگ فوتبال آمریکا نیز اجرا خواهد داشت، و سپس افزود: «با پیراهنی که ۲۰ سال پیش پوشیده بودم، برای اولین بار روی صحنه نمایش مد میلان رفتم.»

او گفت: «بعضی‌ها گفتند الآن از آن موقع‌هایت خوش‌تیپ‌تر شده‌ای. تعریف از خود نمی‌کنم، این‌ها، می‌دانید که… فقط حرف مفت است.»

لوپز آخرین بار در سال ۲۰۱۰ مجری برنامه زنده شنبه شب تلویزیون ان بی سی و خواننده مهمان این برنامه بود.

بیشتر از فرهنگ و هنر