رایحه عود و گل سرخ در نمایشگاه عطر موسم ریاض

در این نمایشگاه، خالص‌ترین و مرغوب‌ترین بخور معطر یعنی تاراکان آگاروود اندونزیایی، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد

یکی از نمایشگاه‌های موسم ریاض ۲۰۲۲، نمایشگاه عطری است که در ریاض‌فرانت، یکی از مناطق موسم ریاض، در حال برگزاری است و بازدیدکنندگان را با تجربه‌ای غنی از نوآوری‌های صنعت محلی عطر آشنا می‌کند.

این نمایشگاه که گذشته معطر و اصالت زمان حال را به هم پیوند می‌زند، میزبان بیش از ۱۵۰ نام و بیش از ۳۰۰ عطرساز سعودی است. علاوه بر این، کمیاب‌ترین و بهترین بخور‌های معطر، مَشک‌ها، روغن‌های عود و عود را به همراه روش عصاره‌گیری آن‌ها، در کنار عود کالیمانتان [قسمتی از جزیره بورنئو که جزو خاک اندونزی است] و عود مروکی به نمایش می‌گذارد.

انواع عود‌های کامبوجی، سیسوری هندی، آریایی، میلانو تریپل و عودهای مجلل ویتنامی برای بازدیدکنندگان آن قدر جذابیت دارند که آنان را برای انتخاب عطر و بوی آن به مغازه‌ها بکشانند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در این نمایشگاه، خالص‌ترین و مرغوب‌ترین بخور معطر یعنی تاراکان آگاروود اندونزیایی، در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد. این رایحه به دلیل کمیاب بودن، قیمت بالایی دارد. انواع رایحه‌ها از عود طبیعی استخراج می‌شوند و همین باعث می‌شود بازدیدکنندگان به رایحه‌های نمایشگاه اعتماد کنند.

در این نمایشگاه که تا ۹ ژانویه ادامه دارد، بزرگ‌ترین شرکت‌ها و تولیدکنندگان عطر جدیدترین محصولات خود را به نمایش گذاشته‌اند. همچنین افراد مشهور جهان عرب، کارشناسان و علاقه‌مندان به دنیای عطر یک رویداد تخصصی با موضوع محصولات معطر و عود برگزار می‌کنند.

موسم ریاض در دوره جدید خود، ۱۵ منطقه دارد که هر یک ویژگی و سرگرمی خاصی دارند. از برجسته‌ترین بخش‌ها می‌توان به منطقه «دنیای بلوار» اشاره کرد که فرهنگ و حال‌وهوای چندین کشور در سراسر جهان تداعی می‌کند: ایالات متحده آمریکا، فرانسه، یونان، هند، چین، اسپانیا، ژاپن، مراکش، مکزیک و ونیز در ایتالیا که با برپایی رستوران‌ها و بازارها، هنر و فرهنگ و ویژگی‌های ملی خود را به نمایش می‌گذارند.

علاوه بر این، بزرگ‌ترین دریاچه مصنوعی جهان، تله‌کابین، سیرک بین‌المللی خورشید (Cirque du Soleil) و رویدادهایی ورزشی‌ چون جام موسم ریاض، مسابقه فوتبال بین تیم‌های پاری سن‌ژرمن و ستاره‌های باشگا‌ه‌های فوتبال الهلال و النصر، از جمله برنامه‌های سرگرمی این جشنواره‌اند.

بیشتر از زندگی