راه جدید درآمدزایی در اینترنت: معامله خواب راحت با پول نقد

در دنیای مجازی کسانی هستند که با دریافت پول، به شما اجازه می‌دهند هر قدر دلتان می‌خواهد خواب شیرینشان را به هم بزنید

میکل نیلسون امکانی فراهم کرده است تا افراد با پرداخت پول بتوانند خواب او را به هم بزنند - canva

از خواب پراندن دیگران شاید سرگرمی خوبی نباشد، اما اگر به این شیطنت بیمارگونه عادت دارید و کسی دوروبرتان نیست که او را گاه‌وبی‌گاه از خواب ناز بیدار کنید، در دنیای مجازی کسانی هستند که با دریافت پول، به شما اجازه می‌دهند هر قدر دلتان می‌خواهد خواب شیرینشان را به هم بزنید.

یک ستاره استرالیایی رسانه اجتماعی تیک‌تاک به نام جکی بوئم در حال حاضر، مطرح‌ترین ستاره این نوع نمایش‌ها در جهان است؛ او با به نمایش گذاشتن خواب خود تنها در عرض یک ماه، ۳۴ هزار دلار به دست آورد.

صداهای بلند، چراغ‌های چشمک‌زن و شوک الکتریکی هم ابزارهایی‌اند که یک مرد دانمارکی فراهم کرده است تا کاربران اینترنت او را با آن «شکنجه» کنند. او دوربینی رو به رختخوابش کار گذاشته است تا همه‌چیز را به طور زنده برای تماشاگران پخش کند.

میکل نیلسون ۲۶ ساله که خود را در معرض این آزارها قرار داده، امکانی فراهم کرده است تا افراد با پرداخت پول بتوانند خواب او را به هم بزنند. تماشاگران با اهدای یک دلار، می‌توانند پیامی را تایپ کنند تا یک ربات آن را با صدای بلند برای نیلسون بخواند و او را بیدار کند. آن‌ها با پرداخت ۹۵ دلار، می‌توانند از طریق دستبندی که دور مچش بسته شده است، به او شوک الکتریکی بدهند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

اگرچه این سرگرمی عجیبی به نظر می‌رسد، عجیب‌تر آن است که این مرد جوان تنها کسی نیست که از این راه پول درمی‌آورد. به گزارش نشریه ویرد که این راه‌وروش اینترنتی را بررسی کرده است، سر و کله این افراد از اوایل ۲۰۲۰ پیدا شد؛ همان زمانی که شیوع کرونا اغلب مردم را خانه‌نشین کرده بود.

اولین گروه افرادی بودند که به دیگران اجازه می‌دادند خوابیدن آن‌ها را تماشا کنند؛ اما حالا این نمایش به یک اتاق‌خواب پر از امکانات و وسایل که به شکنجه‌گاه بی‌شباهت نیست، تبدیل شده است.

نیلسون که در توییچ، تیک‌تاک و یوتوب در مجموع نزدیک به ۱.۴ میلیون دنبال‌کننده دارد، تخمین می‌زند که در جریان نمایش، تنها شش دقیقه استراحت بدون‌ مزاحمت داشته و حتی در آن زمان هم هرگز نتوانسته است عمیق بخوابد. او نمایش خود را در ساعت ۴:۲۰ صبح به پایان می‌رساند، فیلمش را تا حدود ساعت ۵:۳۰ صبح ادیت می‌کند و سپس تا ظهر می‌خوابد.

او معتقد است که این کار ابدا ترسناک نیست بلکه بیشتر خنده‌دار است و او از اینکه مردم از آن لذت می‌برند، خوشحال است و فعلا قصد ندارد کارش را متوقف کند.

بیشتر از زندگی