لیدی گاگا به بازیگران فیلم «جوکر» پیوست

لیدی گاگا با بازی در فیلم‌های «تولد ستاره» و «خانه گوچی» تجربه حضور در هالیوود درکنار ستارگان بزرگ صنعت سینما را دارد

محصول جدید یک فیلم موزیکال با حضور لیدی گاگا خواهد بود که انتظار می‌رود نقش هارلی کوین، همکار جوکر را بازی کند-twitter/ladygaga

لیدی گاگا، هنرپیشه و ستاره پاپ، روز پنجشنبه با انتشار یک ویدیوی موزیکال در توییتر، حضور خود را در ادامه فیلم سینمایی برنده اسکار «جوکر» تایید کرد.

این ویدئوی کوتاه شبح‌هایی را به تصویر می‌کشد که در حال رقصیدن با یکدیگر با آهنگ «Cheek to Cheek» هستند که در اصل توسط ایروینگ برلین در سال ۱۹۳۵ برای فیلم Top Hat فرد آستر و جینجر راجرز نوشته شده بود، در همین حین نیز نام‌های فینیکس و گاگا روی صفحه چشمک می‌زنند.

فیلم «Joker: Folie a Deux» که در آن خواکین فینیکس دوباره نقش خود را به عنوان شخصیت اصلی بازی خواهد کرد، قرار است در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۲۴ در سینماها اکران شود.

فینیکس اولین بار در سال ۲۰۱۹ در نقش جوکر ظاهر شد که جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای او به ارمغان آورد.

هنوز جزئیات بیشتری در مورد دنباله این فیلم توسط برادران وارنر در دسترس قرار نگرفته است، اما نشریه واریتی گزارش داده است که محصول جدید یک فیلم موزیکال با حضور لیدی گاگا خواهد بود که انتظار می‌رود نقش هارلی کوین، همکار جوکر را بازی کند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در صورت تایید، لیدی گاگا جدیدترین بازیگر در صف طولانی بازیگران زنی خواهد بود که نقش یا صداپیشگی شخصیت نمادین هارلی کوین را بر عهده داشته‌اند. در سال‌های اخیر مارگو رابی در نقش «ملکه جنایت شهر گاتهام» در فیلم‌های «Birds of Prey» و در «The Suicide Squad» بازی کرده بود.

مشخص نیست که آیا رابی که اکنون ستاره فیلم باربی است به بازی در نقش هارلی کوین ادامه خواهد داد یا خیر. با این حال فیلم‌های جوکر با حضور فینیکس در یک دنیای سینمایی جداگانه اتفاق می‌افتند که احتمالا به این معنی است که رابی همچنان می‌تواند به ایفای این نقش در فیلم‌های بعدی بپردازد.

نام فیلم، Folie à deux، یک سندرم روان‌پزشکی نادر است که به‌عنوان روان‌پریشی مشترک نیز شناخته می‌شود که احتمالا به رابطه سنتی وابسته بین جوکر و هارلی کوین اشاره دارد.

لیدی گاگا با بازی در فیلم‌های «تولد ستاره» و «خانه گوچی» تجربه حضور در هالیوود درکنار ستارگان بزرگ صنعت سینما را دارد. 

بیشتر از زندگی