کیم کارداشیان از انتشار آلبوم جدید کانیه وست خبر داد

دومین پروژه کانیه وست در کمتر از یک سال به تعویق ‌افتاد

کیم کارداشیان وست و کانیه وست - Larry Busacca / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

به ادعای کیم کارداشیان، آلبوم جدید کانیه وست با نام «عیسی پادشاه است» روز یکشنبه ۲۹ سپتامبر منتشر می‌شود.

پیش‌تر، زمانی که کانیه وست نتوانست به قول پیشین خود مبنی بر منتشر کردن آلبوم در روز جمعه، ۲۷ سپتامبر عمل کند، باعث دلسردی طرفدارانش شد.

کیم کارداشیان اما در «استوری اینستاگرام» خود گفت که انتشار آن آلبوم فقط به خاطر «چند تغییر نهایی در ترانه‌ها» به تعویق افتاده است.

او همچنین نوشت: «کانیه دو جلسه گوش‌سپاری به آلبوم، یکی امروز در شیکاگو و یکی یکشنبه در نیویورک دارد. او آلبوم را روز یکشنبه منتشر خواهد کرد».

جلسه گوش‌سپاری به آلبوم در شیکاگو، بعد از جلسه‌ای مشابه در دیترویت در ۲۷ سپتامبر، برگزار می‌شود. در این جلسات که «عیسی پادشاه است: تجربه کانیه وست» (Jesus is King: A Kanye West Experience) نام دارد، این هنرمند به پخش و بررسی ترانه‌های موجود در آلبوم جدید می‌پردازد. به گفته شنوندگان، ترانه‌های این آلبوم به شدت تحت تاثیر موزیک کلیسایی (gospel music) است.

در جلسات گوش‌سپاری به آلبوم، همچنین قطعاتی از فیلمی با عنوان «عیسی ارباب است» (Jesus is Lord) نیز پخش می‌شود که به گفته کیم کارداشیان وست در اینستاگرام، آن فیلم هم در سینما‌های آی‌مکس در ماه اکتبر به روی پرده خواهد رفت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

هنوز معلوم نیست که این فیلم مرموز، یک فیلم هالیوودی است یا یک مستند.

عیسی پادشاه است، دومین پروژه کانیه وست است که در فاصله کمتر از یک سال، به تعویق می‌افتد.

پروژه اول، «یاندی» (Yandhi) بود که از طرف کیم کارداشیان در توییتر اعلام شده بود که در ماه سپتامبر سال گذشته منتشر می‌شود، و انتشار آن نخست به ۲۳ نوامبر موکول شد، و در نهایت هم هرگز منتشر نشد.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk/

© The Independent

بیشتر از موسیقی