ملکه لتیزیا باز هم لباس مادرشوهرش را پوشید

این چندمین بار است که ملکه لتیزیا به سبک لباس پوشیدن مادر شوهرش ادای احترام می‌کند

لتیزیا، ملکه اسپانیا همسر پادشاه فیلیپه ششم مجری خبر و روزنامه‌نگار بود-twitter/CoutureRoyals

ملکه لتیزیا دوباره لباسی را از کمد لباس مادر شوهرش ملکه سوفیا برداشت و در یک مراسم رسمی پوشید.

ملکه اسپانیا و همسر پادشاه فیلیپه ششم در یک مراسم پذیرایی که در کاخ سلطنتی مادرید برگزار شد، یک لباس قدیمی والنتینو پوشید که قبلا توسط ملکه سوفیا، مادر پادشاه، در سال ۱۹۷۷ پوشیده شده بود.

این لباس که به‌سرعت توسط علاقه‌مندان خانواده سلطنتی شناخته شد یک دامن سبز بلند و یک بلوز گل‌دار صورتی ظریف است. ملکه آن را با یک کمربند صورتی در مراسم خوشامدگویی دیپلماتیک به تن کرد.

این بلوز نازک با رزهای صورتی کم‌رنگ با برگ‌های سبز که با دامن همخوانی داشت تزئین شده و آستین‌های توری در قسمت مچ با روبان صورتی براق بسته ‌شده بود.

ملکه سوفیا که در هنگام پوشیدن این پیراهن ۳۹ ساله بود، قسمت بالای کمر را با پاپیون محکم کرده بود و همراه این لباس یک گردنبند الماس درخشان و گوشواره‌های همسان آویخته بود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

لتیزیا، ملکه اسپانیا همسر پادشاه فیلیپه ششم است. او در سال ۱۹۷۲ در یک خانواده متوسط و معمولی به دنیا آمد و قبل از آنکه عضو خانواده سلطنتی شود، مجری خبر و روزنامه‌نگار بود.

در سال ۲۰۰۴ با فیلیپه، شاهزاده و وارث ظاهری تاج‌وتخت اسپانیا ازدواج کرد. دختران آن‌ها، لئونور و سوفیا، به ترتیب در سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۷ به دنیا آمدند.

لتیزیا به عنوان شاهزاده آستوریاس، نماینده پدر همسرش، پادشاه خوان کارلوس، در اسپانیا و خارج از کشور بود تا اینکه پس از کناره‌گیری پدرشوهرش در ژوئن ۲۰۱۴ و پس‌ازآنکه همسرش پادشاه شد، به منصب ملکه اسپانیا رسید.

بیشتر از مُد و زیبایی