جنیفر لوپز: «صد در صد» به ازدواج مجدد مشتاقم

لوپز با منتشر کردن عکسی از خود در حال بوسیدن بن افلک، در طرفدارانش شوری به پا کرد

جنیفر لوپز ستاره موسیقی پاپ و بن افلک بازیگر سینما - Filippo MONTEFORTE / AFP

جنیفر لوپز ماه‌ها پس از تایید رابطه‌اش با بن افلک، با بیان اینکه «۱۰۰ درصد» از ایده ازدواج مجدد استقبال می‌کند، درمیان طرفدارانش شوری با پا کرد.

این هنرپیشه در مصاحبه‌اش با کانال تودی برای تبلیغ فیلم روز ولنتاین امسال خود به نام «با من ازدواج کن»، به‌صراحت در مورد ازدواج‌های قبلی‌ خود سخن گفت.

این فیلم زندگی یک ستاره مشهور موسیقی پاپ را نشان می‌دهد که لوپز نقش او را بازی می‌کند و وقتی متوجه می‌شود که نامزدش به او خیانت کرده است، در یکی از کنسرت‌هایش به طور اتفاقی با مردی ازمیان تماشاچیان ازدواج می‌کند.

وقتی مجری تودی از او پرسید که آیا به ازدواج برای بار چهارم فکر نمی‌کند، این هنرپیشه پاسخی محکم داد.

او گفت: «۱۰۰ درصد. من عاشق‌پیشه‌ام. همیشه همین طور بوده‌ام. چند بار ازدواج کرده‌ام. بدون شک هنوز به این اعتقاد دارم که آدم می‌تواند تا آخر عمر با خوشبختی زندگی کند.»

«با من ازدواج کن» که قرار است ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ اکران شود، اشاره‌ای طنزگونه به زندگی واقعی لوپز است؛ چرا که او در فیلم هم خواننده است و هم چند بار ازدواج کرده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

لوپز در مورد این تشابه گفت: «آیا نمی‌توانید به خودتان بخندید و آن را همانطور که هست بپذیرید. من در مورد این چیزها این طور فکر نمی‌کنم.»

«من هم انسانم مثل بقیه. زندگی من هم بالا و پایین داشته است. اشتباهاتی کرده‌ام و واقعا از اینکه در زندگی به اینجا رسیده‌ام و از اینکه مادر، هنرپیشه و هنرمندم احساس غرور می‌کنم؛ پس همه‌چیز روبه راه است.»

لوپز سه بار ازدواج کرده است. شوهر اولش از سال ۱۹۹۷ تا ۱۹۹۸، اوجانی نوآ بازیگر بود.

او در سال ۲۰۰۱ با کریس جاد ازدواج کرد اما این رابطه در کمتر از یک سال، پایان یافت.

همسر سومش مارک آنتونی بود که در سال ۲۰۰۴ با او ازدواج کرد. آن‌ها دو فرزند دارند؛ دوقلوهایی ۱۳ ساله به نام‌های ماکسیمیلیان و اما و در ژوییه ۲۰۱۱ جدایی‌ خود را اعلام کردند.

در ماه ژوییه، لوپز با منتشر کردن عکسی از خود در حال بوسیدن بن افلک، دوست‌پسر قدیمی، در طرفدارانش شوری به پا کرد.

این پست گزارش‌هایی مبنی بر اینکه این زوج تقریبا دو دهه بعد از اولین رابطه‌ خود دوباره به هم پیوسته‌اند را تایید کرد.

افلک و لوپز در سال ۲۰۰۲ با هم دوست شدند و در نوامبر همان سال نامزد کردند.

در طول رابطه‌ آن‌ها، افلک در موزیک‌ویدیوی تک آهنگ لوپز به نام «جنی از بلوک» ایفای نقش کرد و پس از آن در سال ۲۰۰۴ آن‌ها از هم جدا شدند.

لوپز در تولد ۵۲ سالگی‌‌اش چندین عکس از خود در قایق منتشر کرد که در آن‌ها مایو دوتکه طرح‌دار نارنجی به تن داشت که در یکی از آن‌ها در حال بوسیدن افلک دیده می‌شود.

© The Independent

بیشتر از زندگی