لباس بدن‌نمای کندال جنر در عروسی جنجال به راه انداخت

منتقدان می‌گویند در عروسی دوستانتان مثل کندال جنر لباس نپوشید

«تصور کنید کندال جنر این لباس را در عروسی شما بپوشد»-instagram/haileybieber

کندال جنر با پوشیدن یک لباس سیاه دکلته در جشن عروسی یک دوست، به بحث‌هایی در مورد آداب مهمان در عروسی دامن زده است.

روز پنجشنبه، ستاره برنامه «همراه با کارداشیان‌ها» در جشن عروسی دوستش لورن پرز شرکت کرد. لباس این سوپرمدل در مهمانی بعد از مراسم عقد، پیراهن سیاهی از مجموعه «اس‌اس ۲۲» مزون مونوت بود که تکه‌های برهنه لوزی‌شکل داشت که زیر سینه و شکم او را نمایان می‌کرد. 

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

تصاویر و ویدیوهای این رویداد در استوری اینستاگرام او منتشر و سپس منقضی شد، اما اسکرین‌شات آن در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. در این تصاویر، جنر ۲۶ ساله را می‌توان در این لباس چشمگیر کنار سایر مهمانان، از جمله هیلی بالدوین و بلا حدید، دید.

با این حال، انتخاب لباس این مدل در تویيتر واکنش‌هایی‌ از وحشت گرفته تا حیرت برانگیخت و بسیاری از هواداران او تناسب این لباس [برای جشن عروسی] را زیر سوال بردند و برخی دیگر او را به انحراف توجه از عروس متهم کردند.  

یک کاربر توییتر همراه صورتک‌های گریان نوشت: «تصور کنید کندال جنر این لباس را در عروسی شما بپوشد.» فرد دیگری نوشت: « کندال جنر در عروسی بهترین دوستش در واقع به او گفت گور بابات.»

فرد دیگری ضمن اشاره به اینکه اگر مهمانی با لباس جنر در جشن عروسی‌اش شرکت می‌کرد از نگهبانی می‌خواست او را راه ندهند، نوشت: «اگر کسی با لباسی که کندال جنر پوشیده بود به عروسی من می‌آمد، من شخصا نگهبان را خبر می‌کردم تا او را به بیرون هدایت کند. با چه جسارتی با عروس و داماد این کار را کرد.»

کندال جنر با هیلی بیبر در جشن عروسی لورن پرز در میامی.

کندال جنر نیوز ([email protected]) ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱

کاش کندال جنر این لباس را در جشن عروسی نپوشیده بود. خدای من!

ایلان آتیشا ([email protected]) ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱

بسیاری نیز جنر را به «انحراف توجه» مردم از عروس متهم کردند که اتفاقا یکی از نزدیک‌ترین دوستانش است.

چی فکر کردی که این لباس را در عروسی کسی پوشیدی؟

ری ([email protected]) ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱

یک کاربر زیر تصویر جنر در جشن عروسی نوشت: «ترجیح می‌دادم با لباس عروس به این جشن می‌رفتی تا این.»

اگر دوست من هستی و مثل کندال جنر که با این لباس به روز خاص و مهم دوستش رفت، به‌عنوان مهمان به عروسی من بیایی، یا یک تی‌شرت به تو می‌دهند یا به نزدیک‌ترین در خروجی هدایت می‌شوی.

سی‌ال‌جی ([email protected]) ۱۳ نوامبر ۲۰۲۱

هرچند بسیاری اشتراک نظر داشتند که این پیراهن مناسب جشن عروسی نبوده است، دیگرانی بودند که با استناد به این که جنر لباسش را پس از مراسم اصلی که در آن ساقدوش عروس بود، عوض کرده بود، از او دفاع کردند.

یک کاربر تویيتر نوشت: «چرا این همه مردم از پیراهنی که کندال جنر پوشیده شاکی شده‌اند؟ او این پیراهن را نه در مراسم ازدواج رسمی بلکه در جشن پس از آن به تن کرد. و شما همه می‌گویید او توجه‌طلب است؟ شمایید که به او توجه می‌دهید. منطقی باشید.» هوادار دیگری نوشت: «موضوع داغی است، اما به معنای واقعی کلمه ایرادی در لباسی که کندال جنر در مهمانی پس از مراسم عقد پوشیده نمی‌بینم.»

او غیرواقعی به نظر می‌رسد. سوءتفاهم نشود، اما این [لباس] مناسبت و مکان خودش را دارد، نه در جشن عروسی.

کی‌ال‌ای ([email protected]) ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱

در حالی که همه می‌دانند مهمان‌ها نباید در جشن‌های عروسی لباس سفید بپوشند، کارشناسان توصیه می‌کنند از پوشیدن لباس‌هایی که ممکن است «بدن‌نما» باشند نیز خودداری شود. جولی ساباتینو، طراح لباس جشن‌های عروسی در «استایلیش براید Stylish Bride»، پیش‌تر به مارتا استیوارت گفته بود که «مهمانان هرگز نباید لباسی بپوشند که بیش از حد برهنه باشد» زیرا این کار توجه را از عروس منحرف می‌کند.

تا این لحظه، جنر و پرز، هیچ‌کدام به بحث‌ها در مورد این لباس واکنش نشان نداده‌اند. 

© The Independent

بیشتر از مُد و زیبایی