«بازی مرکب» بزرگ‌ترین برنامه نت‌فیلیکس شد

بازی مرکب در تقریبا ۹۴ کشور هم در فهرست ۱۰ برنامه اول نت‌فیلیکس قرار گرفته است

سریال بازی مرکب در جهان تا کنون ۱۱۱ میلیون بیننده داشته است - YOUNGKYU PARK / Netflix / AFP

نت‌فیلیکس اعلام کرد که بازی مرکب (Squid Game) بزرگ‌ترین برنامه تلویزیونی آن‌ها در تمام دوران شده است.

این درام که به زبان کره‌ای است و از ۱۷ سپتامبر روی این پلتفرم قرار گرفته، موفقیت غافلگیرکننده‌ای برای پلتفرم در پی داشته است و به گفته تد ساراندوس، رئیس نت‌فیلیکس، «احتمال زیادی» وجود دارد که این برنامه به پربیننده‌ترین برنامه‌ آنان در تمام دوران تبدیل شود.

نت‌فیلیکس سه‌شنبه شب (۱۲ اکتبر) اعلام کرد بعد از اینکه ۱۱۱ میلیون نفر این درام پادآرمان‌شهری را تماشا کرده‌اند، رکورد آن شکسته شده است.

آن‌ها در توییتر خود نوشتند: «بازی مرکب به طور رسمی ۱۱۱ میلیون نفر طرفدار کسب کرده و به این ترتیب بزرگ‌ترین سریالی است که تاکنون در پلتفرم قرار گرفته است.»

این برنامه از سریال‌ عاشقانه بریتانیایی «بریجرتون» (Bridgerton) که پیش‌تر رکورد تماشای ۸۲ میلیونی در ۲۸ روز اول را داشت، پیشی گرفت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

نت‌فیلیکس بیننده را کسی می‌داند که دو دقیقه از یک قسمت از برنامه‌ای را تماشا کرده باشد؛ یعنی مقدار زمانی که به گفته آن‌ها «آن‌قدر طولانی است که نشان دهد این انتخاب عامدانه بوده است».

بازی مرکب در تقریبا ۹۴ کشور هم در فهرست ۱۰ برنامه اول نت‌فیلیکس قرار گرفته و اولین سریال کره‌ای این پلتفرم است که شماره ۱ ایالات متحده می‌شود.

بازی مرکب واقعیت پادآرمانشهری را نشان می‌دهد که در آن سازمانی، مجموعه‌ای از افراد مقروض را استخدام می‌کند تا در بازی‌های سریالی بچه‌گانه مهلک رقابت کنند تا شاید برنده پولی شوند که زندگی‌ آنان را زیرورو کند.

© The Independent

بیشتر از فیلم