آرم تجاری آرایشی وگان میلی بابی براون برای نسل جوان

این بازیگر می‌گوید می‌خواهد آرم تجاری‌اش نماینده هویت فردی باشد

AMY SUSSMAN/ AFP

میلی بابی براون، بازیگر سریال «چیزهای عجیب‌تر» اعلام کرد که آرم تجارتی لوازم آرایش خود را برای نسل «زِد» یا نسل اینترنت (Gen- Z) که نماینده «هویت فردی» آنهاست به زودی روانه بازار خواهد کرد.

این بازیگر سه شنبه عصر از برند جدید لوازم آرایش خود که آن را به یاد مادرمادر بزرگ خود فلورانس، «فلورانس از میلز» نامیده است، در اینستاگرام رونمایی کرد.

این بازیگر ۱۵ ساله در ویدیویی که برای تبلیغ برند جدیدش منتشر کرده است، می‌گوید: «هر فرد جوانی لایق آن است که آغاز خوبی برای مراقبت از پوستش داشته باشد». مشتریان این برند، متولدان بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۲ هستند.

در این ویدیو، مانکن‌های جوان کالاهای مختلفی را از محصولات مراقبت از پوست گرفته تا لاک ناخن و برق لب، امتحان می‌کنند.

آرم تجاری آرایشی براون، «وگان» است (بر پایه محصولات حیوانی نیست)، بر روی حیوانات آزمایش نشده است، و از سوی بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در قبال حیوانات موسوم به PETA، تایید شده است.

براون در توصیف محصولات آرایشی خود، در ویدیو می‌گوید که قصد داشته است تا محصولاتی قابل دسترس و سرگرم‌کننده به بازار عرضه کند که نماینده هویت فردی افراد باشد.

او به ۲۷.۷ میلیون هوادار خود می‌گوید: «می‌خواهم خودتان را حس کنید».

او در گفت‌وگو با مجله مد WWD به مناسبت ارائه برند آرایشی خود گفته است که ایده عرضه محصولات آرایشی، الهام گرفته از تجربیات شخصی او از کودکی است که طی آن، مجبور بوده است برای نقش‌های مختلف بازیگری آرایش کند.

او در آن مصاحبه می‌گوید: «من از ۱۰ -۱۱ سالگی روی صندلی آرایش نشسته‌ام و با انواع و اقسام محصولات آرایشی آشنا هستم. گریم‌های مختلفی روی صورتم داشته‌ام؛ از خون گرفته تا کرم پودرهای مختلف... می‌خواستم وارد این عرصه شوم، چرا که خلاء‌های بازار محصولات آرایشی برای جوانان را دریافته‌ام».

این محصولات، شامل کرم پودرهای سبک برای پوست‌های روشن و ژل‌های مرطوب کننده زیر چشم برای مشتریان جوان‌تر است که بین ۸ تا ۲۸ پوند قیمت دارند و از طریق سایت BOOTS و وب‌سایت رسمی محصولات آرایشی «فلورانس از میلز» که روز بیست و ششم ماه اوت آغاز به کار می‌کند، در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بخشی از درآمد حاصل از فروش این محصولات به بنیاد خیریه «اولیویا هوپ» که برای کودکان مبتلا به سرطان فعالیت می‌کند، اهدا خواهد شد. این بنیاد برای گرامیداشت یاد «اولیویا هوپ لوروسو» که از دوستان براون بود، تاسیس شده است.

روز دوشنبه، این بازیگر ۱۵ ساله به شوخی در اینستاگرام به هوادارانش گفت که منتظر خبر ویژه‌ای باشند، و روز بعد، از محصولات آرایشی خود رونمایی کرد. 

این نوجوان از طرفدارانش خواست تا نام محصولات جدیدش را حدس بزنند، و گفت که با حرف «ف» شروع می‌شود.

براون همچنین گفت که دو سال روی این پروژه کار می‌کرده است.

هواداران او در بخش نظرات، به او تبریک گفته‌اند.

یک کاربر نوشته است: «خارق‌العاده است. بی‌صبرانه منتظرم آنها را امتحان کنم و مطمئن هستم که برای مادران هم خوب است».

کاربر دیگری نوشت: «تعهد تو به این پروژه بسیار زیبا و فرای تصور است».

اوایل امسال، براون با «کان‌ورس» (Converse) برای ارائه یک مجموعه ویژه ورزشی همکاری کرد و جوان‌ترین فردی شد که با این برند ورزشی همکاری کرده است.

این مجموعه که «میلی از شما» (Millie By You) نام دارد، شامل ۱۰ لباس ورزشی در رنگ‌‌ها و طرح‌های گوناگون است که از عشق براون به اقیانوس و موجودات دریایی و همچنین علاقه او به کاردستی در مد الهام گرفته شده است.

این مجموعه که به‌گونه یکسان برای زنان و مردان مناسب است، به خریدار اجازه می‌دهد که بسته به سلیقه خود، طراحی لباس‌ها را با افزودن جزئیاتی مانند گیپور یا لوگو تغییر دهد.

این طرح‌ها در دو سبک مشهور برند کان‌ورس یعنی «های» (Hi) و «آکس» (OX) عرضه شده است.

این نوشته برگردان فارسی از مقالات منتشر شده دیگری است و منعکس کننده دیدگاه سردبیری روزنامه ایندیپندنت فارسی نمی باشد.

https://www.independent.co.uk/

© The Independent

بیشتر از زندگی