دستگیری زنی که کودک اوتیسمی را در قفس محبوس کرده بود

خانه این زن پر از زباله و حشره بود

پلیس پس از آنکه متوجه شد این زن کودک مبتلا به اوتیسم را در قفس نگهداری می کند، او را دستگیر کرد -Brevard County Sheriff’s Office

پس از آنکه پلیس متوجه شد یک زن در فلوریدا کودک اوتیسمی خود را در قفسی چوبی و قفل شده نگه می‌دارد، او را دستگیر کرد.

ملیسا دوس، ۴۳ ساله، روز یکشنبه و پس از آنکه مقامات انتظامی قفس را در داخل اتاق خواب خانه‌اش در فلوریدا پیدا کردند، دستگیر شد.

اورلاندو سنتینل گزارش داد که پلیس یک بالش و یک پتو در داخل قفس پیدا کرده است. این زن به پلیس گفت که فرزند مبتلا به اوتیسمش را در قفس نگه داشته تا از فرار یا آسیب رساندن به خود در شب جلوگیری کند.

یک روز قبل از دستگیری، این دختر خردسال از خانه فرار کرد و در حیاط همسایه سرگردان بود. پلیس دختر را در حالی پیدا کرد که نمی‌توانست صحبت کند و از ناتوانی رنج می‌برد. در نهایت آنها او را به خانه خانم دوس بازگرداند.

در ابتدا ملیسا دوس از ورود پلیس به خانه جلوگیری کرد. اما بعد از اینکه پلیس چندین ضربه به در وارد کرد، وی از در دیگری خارج شد و از حصار بالا رفت تا در بیرون خانه با آنها صحبت کند. او به مأموران گفت که از فرار این دختر بی‌اطلاع است و اجازه ورود به آنها را نمی‌دهد. زیرا نگران است که اگر این کار را انجام دهد، آنها با اداره کودکان و خانواده‌های فلوریدا تماس بگیرند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

پلیس به هر حال با FDCF تماس گرفت. وقتی روز بعد برگشتند، خانم دوس مجدداً ورود از ورود آنها ممانعت کرد. اما سرانجام پلیس توانست وارد شود.

بر اساس گزارش حادثه، پلیس متوجه شد که خانه پر از زباله و آلوده به عنکبوت، کک و دیگر حشرات بوده است. بر اساس این گزارش، مأموران به دلیل تجمع زباله نتوانستند قسمتی از طبقه را ببینند.

علاوه بر کثیفی، قسمت‌هایی از سقف در حال فرو ریختن یا از بین رفتن بود و هیچ دستشویی و حمام سالمی در خانه وجود نداشت. در نتیجه بوی ادرار و مدفوع در سراسر محل سکونت حس می‌شد.

به گفته پلیس، قفسی که دختر در آن نگهداری می‌شد، آن‌قدر بزرگ بود که می‌توانست یک تخت دو نفره را در خود جای دهد. بر اساس گزارش پلیس، خانم این زن به سه مورد سهل انگاری در مورد نگهداری از کودک بدون صدمه بدنی و همچنین بدرفتاری با کودک به عنوان تجاوز شدید متهم شد.

© The Independent

بیشتر از زندگی