بازگشت آنجلینا جولی به کار منظم بازیگری پس از جدایی از برد پیت

فیلم «کسانی که مرگ مرا آرزو می‌کنند» از ۱۷ مه در سینماها اکران می‌شود

آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۱۶ جدایی خود را اعلام کردند- Frazer Harrison/Getty Images/AFP

آنجلینا جولی فاش کرده است که «تغییرات خانوادگی» او را مجبور به بازگشت به بازیگری کرده است.

این بازیگر و کارگردان برنده اسکار قرار است به زودی در یک نقش‌آفرینی نادر در یک فیلم ترسناک اکشن به نام «کسانی که مرگ مرا آرزو می‌کنند» (Those Who Wish Me Dead) بر صحنه سینما ظاهر شود.

جز فیلم «مالیفیسنت» (Maleficent) ساخته سال ۲۰۰۴ و دنباله آن در سال ۲۰۱۹، در دهه گذشته خانم جولی عمدتاً پشت دوربین به کارگردانی مشغول بوده است. او فیلم «اول پدرم را کشتند» (First They Killed My Father) و فیلم «شکست‌ناپذیر» (Unbroken) را کارگردانی کرده است و در فیلم «کنار دریا» (By the Sea)، علاوه بر کارگردانی، در کنار همسر سابقش برد پیت بازی کرده است.

خانم جولی اکنون می‌گوید که جدایی‌اش از برد پیت او را به بازگشت به کار منظم بازیگری سوق داده است.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

خانم جولی به نشریه «اینترتینمنت ویکلی» گفت: «من کارگردانی را دوست دارم، اما در اوضاع خانوادگی خود تغییری ایجاد کرده‌‌ام که برای چند سال امکان کارگردانی را از من می‌گیرد.»

«مجبورم کارهایی بکنم که وقت کمتری می‌گیرند، چون باید بیشتر در خانه باشم. به این دلیل به کار بازیگری بازگشتم. حقیقت این است.»

آنجلینا جولی و برد پیت در سال ۲۰۱۶ جدایی خود را اعلام کردند. پنج سال پس از جدایی، پرونده طلاق آنها هنوز در جریان است. در سال ۲۰۱۷،  خانم جولی پس از خرید یک ملک لوکس در لس‌آنجلس  به قیمت ۲۴.۵ میلیون دلار که سابقاً متعلق به سسیل بی دمیل بود، آن شهر را به پایگاه دایمی خود تبدیل کرد.

در «کسانی که مرگ مرا آرزو می‌کنند»، خانم جولی نقش یک مامور آتش‌نشانی را بازی خواهد کرد که باید پسری جوان را از قاتلان اجیرشده محافظت کند. او همچنین به اینترتینمنت ویکلی گفت که این نقش‌آفرینی متفاوت از دو فیلم اکشن دیگر او شامل «سالت» «تحت تعقیب» است.

جولی اضافه کرد: «هیچ چیز در اجرای این نقش وجود ندارد که نیاز به هنرهای رزمی یا کار خاصی داشته باشد. در آن فیلم‌ها پدرم در می‌آمد.»

جولی در کنار فیلم جدیدش، در فیلم «ابدی‌ها» (Eternals) ساخته شرکت فیلم‌سازی ماروِل، و نیز در فیلم درام «نواختن همه نت‌ها» (Every Note Played) در کنار کریستاف والتز بازی خواهد کرد.

فیلم «کسانی که مرگ مرا آرزو می‌کنند» از ۱۷ مه در سینماها اکران می‌شود.

© The Independent

بیشتر از فیلم