جان لجند از خیانت در روابط گذشته‌اش گفت: من متقلب و خودخواه بودم

این خواننده برنده جایزه گرمی می‌گوید آشنایی وی به «تیگن» به تعادل او کمک کرد چون فهمید صداقت او را خوشحال‌تر می‌کند

جان لجند خواننده آمریکایی و همسرش کریسی تیگن- Frazer Harrison/Getty Images/AFP

«جان لجند» خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی به «تقلب» در روابط گذشته‌اش اعتراف کرد و گفت قبل از آشنایی با«کریسی تیگن»، نسبت به زوج‌های سابق خود بی‌وفا بوده است.

این خواننده برنده جایزه گرمی این‌ را در مصاحبه‌ای افشاگرانه با برنامه رادیویی امریکن اکسپرت با میزبانی دکس شپرد و مونیکا پدمن، افشا کرد.

در ابتدا شپرد اعتراف کرد که «گذشته وحشتناکی از خیانت داشته است.»

شپرد پیش از این که از این خواننده ۴۱ ساله از گذشته‌اش و راجع به خیانت سؤال کند گفت: «لعنتی خجالت بکش! خب، تمام آهنگ‌های عالی مربوط به خیانت در آلبومت‌اند و من حس می‌کنم یکی دیگر را درست شبیه خودم می‌بینم.»

لجند گفت: «قطعا من گذشته‌ای از خیانت در دهه ۲۰ زندگی‌ام داشته‌ام. من به آن چه که برایم اتفاق افتاد فکر می‌کنم، شما در نوجوانی کارهای زیادی انجام می‌دهید و من در مدرسه و دانشکده از همه جوان‌تر بودم بنابراین دخترهای زیادی دوروبرم نبودند و وقتی توجه‌ها شروع شد، خیلی خوشم آمد.»

لجند گفت که احتمالا به دلیل تعریفش از رابطه، از متهم شدن به خیانت فرار می کرده اما با این حال «خیانت» بود.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

او ادامه داد: «من با بیمار نگه داشتن رابطه‌ام، عملا از خیانت فرار می‌کردم. من بی‌شک آدم متقلب و خودخواهی بودم، البته این موضوع قبل از معروف شدنم بود.»

به گفته او آشنایی با تیگن (این زوج در سال ۲۰۱۳ با یکدیگر ازدواج کردند و دو فرزند مشترک دارند) به تعادل جان لجند کمک کرد چرا که فهمید صداقت او را خوشحال‌تر می‌کند.

لجند گفت: «در یک نقطه خاص متوجه می‌شوید که وقتی صادق‌اید خوشحال‌ترید و زمانی که عاشق یک نفر می‌شوید و وفادارید احساس خوش‌بختی بیشتری دارید. در یک مقطع مشخص من تصمیم گرفتم که برای کریسی باشم و خواستم که دیگر با شخص دیگری نباشم.»

این زوج درباره رابطه‌شان از ابتدا با جامعه باز و آزاد بودند.

وقتی آن‌ها یکدیگر را درسال ۲۰۰۶ ملاقات کردند لجند روی ضبط یک ویدیو برای موسیقی‌اش کار می‌کرد که تیگن هم به عنوان مدل آمده بود. آن‌ها همان شب با یکدیگر رابطه جنسی داشتند و بلافاصله بعد از آن رابطه‌شان آغاز شد.

لجند گفت: «در ابتدا رابطه‌مان سست بود اما چیزی نگذشت که عاشق هم شدیم.»

لجند افزود تابستان ۲۰۰۷ زمانی بود که فهمیدیم عاشق یکدیگریم و دیگر افراد خارج از رابطه‌مان، برایمان جالب نبودند.

طرفداران از همان زمان به رابطه لجند و تیگن پیوستند چرا که این زوج از طریق شبکه‌های اجتماعی خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

شپرد پرسید که آیا حمایتی که اطرافش را احاطه کرده تا به حال بر نحوه رفتار لجند با همسرش فشاری وارد کرده است.

او توضیح داد: «حس می‌کنم که باعث می‌شود که کمتر بخواهم کاری انجام دهم که به رابطه‌ام گند بزند. کریسی ۱۲ میلیون دنبال‌کننده در توییتر دارد، اگر بخواهم کاری بکنم حرفه‌ام را نابود کرده‌ام. وحشتناک است. این هم خودش دلیل دیگری است که گند نزنم.»

لجند افزود: «من آدمی نیستم که خودم را ازبین ببرم، پس سعی می‌کنم که چنین کاری انجام ندهم.»

© The Independent

بیشتر از موسیقی