حضور مدونا در یورو ویژن ۲۰۱۹ قطعی شد

تردیدها در مورد اجرای مدونا به پایان رسید

اجرای مدونا در مسابقه ترانه‌های یورو ویژن ۲۰۱۹ که در تل‌آویو برگزار می‌شود، به تایید نهایی رسید.

پس از آنکه برگزارکنندگان مراسم اعلام کردند مدونا قراردادی امضا نکرده‌است، بسیاری در این زمینه که او در نهایت برنامه‌اش را اجرا خواهد کرد یا نه، تردید داشتند. اعلام این خبر آن تردیدها را از میان برداشت. 

بنا به گزارش‌ها، این خواننده مشهور روز ۱۴ مه وارد تل‌آویو شده و در مکانی مخفی مشغول تمرین بوده ‌است. تایید نهایی اجرای او در فاصله‌ای کوتاه قبل از دور دوم مرحله نیمه نهایی مسابقات اعلام می‌شود. 

او در این مراسم دو آهنگ اجرا خواهد کرد. آهنگ جدیدش با نام آینده (future) که با همراهی کوآو، رپر آمریکایی خوانده می‌شود و آهنگ قدیمی‌اش از سال ۱۹۸۹ با نام Like a Prayer که با کمک یک گروه کر ۳۵ نفره اجرا خواهد شد. 

جان اولا سند، سرپرست اجرایی مراسم گفت: «با شادی فراوان بالاخره می‌توانیم تایید کنیم که چهره بی‌همتای موسیقی، مدونا، در مسابقات امسال یورو ویژن به ما ملحق خواهد شد. می‌دانیم که شبی به‌یادماندنی رقم خواهد خورد و در کنار بینندگان بی‌صبرانه منتظر این شب هستیم».

مسابقه یورو ویژن روز شنبه ۱۸ مه برگزار می‌شود. شما می‌توانید آخرین تحولات را در شب اجرای مراسم از طریق بلاگ اخبار زنده ایندیپندنت [انگلیسی] دنبال کنید. 

© The Independent

بیشتر از زندگی