قاضی دادگاه جورجیا پس از فحاشی و درگیری با پلیس مقابل کلوب شبانه دستگیر شد

کریستینا پیترسون، قاضی دادگاه انحصار وراثت در داگلاس کانتی، متهم شد که یک مامور پلیس را در جریان این حادثه «با‌شدت» هل داد و با اتهام‌های ضرب‌و‌جرح ساده یک مامور پلیس و ممانعت از کار مامور اجرای قانون مواجه شد

یک قاضی در ایالت جورجیا پس از آنکه آخرشب بیرون یک کلوب شبانه با پلیس درگیر شد و به یک مامور پلیس حرف‌های توهین‌آمیز زد، بازداشت شد.

کریستینا پیترسون، قاضی دادگاه انحصار وراثت در داگلاس کانتی، متهم شد که یک مامور پلیس را در جریان این حادثه «با‌شدت» هل داد و با اتهام‌های ضرب‌و‌جرح ساده یک مامور پلیس و ممانعت از کار مامور اجرای قانون مواجه شد.

ویدیو ضبط‌شده دوربین لباس ماموران که اداره پلیس شهر آتلانتا منتشر کرد، لحظات مختلفی در آن شب از جمله آشوب اولیه حدود ساعت ۳ صبح  بیرون رستوران و استراحتگاه رد مارتینی (Red Martini) را نشان می‌دهد.

این ویدیو زنی دیگر را نشان می‌دهد که او را همراهی می‌کنند تا از آن مکان خارج شود، و پیترسون مداخله می‌کند. مامور او را روی زمین می‌خواباند و به او دستبند می‌زند. صدای ماموری در ویدیو شنیده می‌شود که چند بار مدعی می‌شود «مشت خورده است».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

در اظهارنامه پلیس آمده است: «در تاریخ ۲۰ ژوئن ۲۰۲۴، حدود ساعت ۳:۱۸ صبح، یک مامور پلیس آتلانتا که مشغول کار جانبی تایید‌شده بود... صدای اغتشاشی از آن حوالی شنید و برای بررسی به محل رفت. در این مدت، متوجه شد نیروی حراست حاضر در محل زنی را به بیرون هوایت می‌کند.»

«حین کمک به حراست و تلاش برای کاهش تنش در آن موقعیت، زنی ناشناس، که بعدا هویتش کریستینا پیترسون ۳۸ ساله عنوان شد شتابان به سمت محل آشوب آمد و بلافاصله شروع به فریاد کشیدن بر سر نگهبان حراست و مامور کرد.

«خانم پیترسون سپس مامور را با‌شدت از ناحیه سینه هل داد و در حالی که مامور تلاش می‌کرد کمک کند زن به بیرون هدایت شود، پیترسون مدام دست‌های او را کنار می‌زد. خانم پیترسون مامور را دوباره از ناحیه سینه هل داد و آن موقع بود که او در ادامه بازداشت شد.»

پلیس آتلانتا همچنین گفت پیترسون وقتی در مورد هویتش سوال شد، از همکاری امتناع کرده بود، و ویدیو او را نشان می‌داد که روی صندلی عقب ماشین پلیس نشسته بود. او در جایی از ویدیو به ماموری که بازداشتش می‌کند فحش می‌دهد و می‌گوید «گ...».

پلیس آتلانتا گفت امتناع ادعایی پیترسون از همکاری باعث تاخیر در انتقال او به زندان شد. او در نهایت بدون درگیری بیشتر بازداشت شد. پیترسون سپس با قرار وثیقه ۵۰۰۰ دلاری آزاد شد و دستور داده شد که با مامور پلیس تماس نگیرد و به رستوران رد مارتینی نرود.

اما وکیل این قاضی محلی گفت در اظهارات پلیس «تناقض‌هایی» وجود دارد و معتقد است که این اتهام‌ها در نهایت رد خواهند شد.

در ویدیو ضبط‌شده دوربین لباس، صدای ماموری که او را بازداشت می‌کند شنیده می‌شود که چند بار می‌گوید «مشت» خورده است، گرچه در اظهارنامه پلیس آتلانتا آمده است که او دو بار هل داده شده بود.

ماروین ارینگتون، وکیل پیترسون، گفت: «ما می‌دانیم اطلاعاتی که در اختیار قاضی قرار گرفته بود در حال تغییر یا به‌روز‌رسانی است.»

ارینگتون گفت ویدیو تلفن همراه اثبات می‌کند که موکلش هرگز به مامور حمله نکرده بود. او در ادامه افزود: «هیچ مشت یا ضربه‌ای به هیچ ماموری زده نشده است.»

ارینگتون گفت موکلش فردی خوب و نیکوکار است که سعی داشت به نزاعی پایان دهد که مردی به زنی حمله کرده بود. او گفت به دلایلی که در دست دارد گمان می‌کند آشوب زمانی رخ داد که جمعیت در صف کنار کامیون غذای سیار منتظر بودند. 

© The Independent

بیشتر از جهان