چه کسی می‌خواهد دوباره صندل‌ ژله‌ای بپوشد؟

ستاره‌های مشهور نشان دادند راه‌های زیادی برای پوشیدن صندل‌های ژله‌ای وجود دارد

دو نمونه از صندل پلاستیکی ژله‌ای-ancient-greek-sandals/The Row

صندل‌های پلاستیکی ژله‌ای شبیه صندل‌های تابستانی ناراحتی است که کمتر کسی خاطره خوشی از آن‌ دارد، اما وقتی با قیمت حدود ۹۰۰ دلار در نمایش مجموعه «د راو» (The Row) خودنمایی می‌کند و پای تیلور سوئیف دیده می‌شود برخی را به این فکر می‌اندازد که شاید دوباره امتحان کردنش ضرری نداشته باشد.

به همین دلیل، یکی از نویسندگان نشریه ووگ به این سبک تابستانی نگاه دوباره‌ای انداخت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

هانا جکسن در ووگ عربی نوشت: «ده سال پیش وارد یک لباس‌فروشی آمریکایی شدم و یک جفت صندل ژله‌ای پاشنه‌دار خریدم که از پلاستیک (PVC) شفاف و درخشان ساخته شده بود. کوتاه‌بینی من این واقعیت را در نظر نگرفت که پلاستیک واقعی علاوه بر گرمای هوا به تاول‌های زشت و دردناک منجر می‌شود. صندل‌ها نه‌تنها ناراحت بودند، بلکه نمی‌توانستم بفهمم چگونه آن‌ها را با دیگر لباس‌هایم هماهنگ کنم. به جرات می‌توانم بگویم که صندل‌های ژله‌ای‌ام به‌ندرت از کمد بیرون آمدند و از آن زمان به‌شدت مخالف خرید دوباره چیزی شبیه به آن‌ها بودم.»

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Punkee (@itspunkee)

جکسن با دیدن جدیدترین مدل‌های کفش تخت ژله‌ای در تصمیمش تجدیدنظر کرد. او معتقد است تابستان امسال این کفش‌ها را همه‌جا خواهیم دید، البته مدتی است که با کمک تیلور سویفت، بلیک لایولی و جنیفر لارنس این صندل ژله‌ای راهش را به خیابان‌های شهر باز کرده است.

ستاره‌های مشهور (و البته طراحان سبک شخصی آن‌ها) نشان دادند راه‌های زیادی برای پوشیدن صندل‌های ژله‌ای وجود دارد. اوایل امسال، سوئیفت از جذابیت دهه هشتادی این کفش برای اکران ۱۹۸۹ (نسخه تیلور) استفاده کرد؛ او یک جفت صندل ژله‌ای صورتی را با تاپ سفید و شلوار جین پوشید. در سال ۲۰۲۱، لایولی صندل‌های قهوه‌ای‌اش را با یک سارافون تابستانی همراه کرد، و لارنس نیز در سال ۲۰۲۲ صندل‌های ژله‌ای صورتی‌اش را با شلوار جین و تی‌شرت پوشید.

بااین‌حال و با وجود تایید افراد مشهور، این د راو است که همه را وادار کرد درمورد این صندل‌ها تجدیدنظر کنند. جکسن می‌نویسد: «هنوز خیلی زود است که بگویم آیا قرار است پاهایم را دوباره گرفتار چسب زخم کنند یا نه؛ اما صادقانه بگویم، آن‌ها ممکن است ارزش تحمل تاول را داشته باشند.»

بیشتر از مُد و زیبایی