رژلب‌هایی که دندان‌ها را سفیدتر نشان می‌دهند

قانون کلی که باید در نظر گرفت این است که از سایه‌های گرم مانند نارنجی، قهوه‌ای و مرجانی یا هر چیزی که ته رنگ زرد دارد که احساس لک و کثیفی را تقویت می‌کند، خودداری کنید

عکس تزیینی- زنی را در حال رژ لب زدن نشان می‌دهد-Canva

انتخاب رنگ مناسب رژ لب به اندازه انتخاب رنگ کرم پودر متناسب با پوست مهم است. رژ لب با توجه به رنگی که دارد و آنچه روی لب نشان می‌دهد، می‌تواند با ایجاد درخشندگی، کیفیت لبخند را بهبود بخشیده و با استفاده از تئوری رنگ‌ها، دندان‌ها را سفیدتر نشان بدهد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

به گزارش نشریه ووگ قانون کلی که باید در نظر گرفت این است که از سایه‌های گرم مانند نارنجی، قهوه‌ای و مرجانی یا هر چیزی که ته رنگ زرد دارد که احساس لک و کثیفی را تقویت می‌کند، خودداری کنید. همچنین از طیف‌های رنگی خنثی (Nude از بژ تا قهوه‌ای) که دندان‌ها را کدرتر نشان می‌دهند، پرهیز کنید. در مقابل رنگ‌هایی که ته‌رنگ آبی دارند (رنگ‌های سردتر) استفاده کنید، که به طور طبیعی دندان‌ها را سفید می‌کنند.

قرمز با ته رنگ آبی


رژ لب قرمز معروف پاریسی‌ها می‌تواند بهترین اثر را روی لبخند شما داشته باشد. آن را با ته‌رنگ مایل به آبی انتخاب کنید. زیرا در چرخه رنگ،‌ آبی متضاد زرد است. گارنت، کارمین یا «توت فرنگی خرد شده» (crushed strawberry) طیف‌های رنگی ایده‌آلند.

صورتی کم‌رنگ


درست مانند قرمز با ته‌رنگ آبی، صورتی کم‌رنگ به لطف ته‌رنگ‌های سردش توهم دندان‌های سفیدتر را ایجاد می‌کند و ظاهری بسیار نرم به چهره می‌دهد. صورتی شکری یا «nymph’s thigh» ترجیحا مات رنگ‌های مناسبی‌اند.

آلویی و شرابی پررنگ


رنگ بنفش مات (که در چرخه رنگ با رنگ زرد در تضاد است) و آلویی، طیف‌های رنگی ایده‌آلی برای روشن‌تر نشان دادن دندان‌هایند. این رنگ‌ها مخصوصا در روزهای آفتابی، و همچنین برای پوست‌های سبزه یا برنزه عالی‌اند.

بیشتر از مُد و زیبایی