لورآل در هفته مد پاریس؛ زرق‌وبرق و ظرافت بر قامت بانوی آهنین

 این ششمین نمایش «تو ارزشش را داری» لورآل است

ال فانینگ و هلن میرن دست در دست هم روی صحنه قدم زدند- JULIEN DE ROSA / AFP

ستاره‌های دنیای مد اول اکتبر در پاریس گرد هم آمدند تا جدیدترین نمایش لورآل، مارک بزرگ و شناخته‌شده فرانسوی لوازم آرایشی، را تماشا کنند.

این نمایش بخشی از هفته مد پاریس برای مجموعه‌های زنانه  بهار/تابستان ۲۰۲۴ بود که با برج ایفل در پس‌زمینه‌ای رویایی، تدارک دیده شد تا همخوان با شعار لورآل، «جشنی قدرتمند از زنانگی» باشد.

کندال جنر، هلن میرن، ال فانینگ و اوا لونگوریا از جمله افرادی بودند که در یک شب مطبوع در پاریس، کنار اندی مک‌داول، ویولا دیویس و آیشواریا رای باچان، اسطوره بالیوود، روی سکوی نمایش رفتند.

کندال ۲۷ ساله هیکل باریکش را در یک لباس سفارشی نقره‌ای زیبا از کارهای لودویک دو سنت سرنین، طراح فرانسوی، به نمایش گذاشت.

هلن میرن ۷۸ ساله در پیراهن بلند متالیک و درخشانی که سبک غالب نمایش بودند، روی صحنه پا گذاشت. موهای سفید پریشان هلن حسابی نظرها را به خود جلب می‌کرد. البته این اولین بار نیست که مدل موهای میرن تحسین می‌شود. او با موهای سپید و نقره‌ای‌فامش که به‌سادگی بالای سر جمع شده بودند، یکی از جسورانه‌ترین مدل موهای فرش قرمز کن ۲۰۲۱ را به نمایش گذاشته بود. در ماه مه ۲۰۲۳ هم، او هنگامی‌ که با «موی پری‌دریایی» آبی جسورانه و خیره‌کننده‌اش روی فرش قرمز هفتادوششمین جشنواره فیلم کن پا گذاشت، تحسین همگان را برانگیخت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

ال فانینگ، بازیگر ۲۵ ساله، ستاره دیگری بود که با یک لباس طلایی پولک‌دوزی‌شده یقه‌باز در این جمع حاضر بود. او و هلن میرن دست در دست هم روی صحنه قدم زدند.

الهه گیسونقره‌ای دیگری که در آن شب ملایم پاییزی پاریس روی سکو رفت، اندی مک‌داول بود که ترکیبی تیره‌رنگ را با پوشیدن پالتو و شلوار مشکی از چرم مصنوعی براق به نمایش گذاشت. این بازیگر ۶۵ ساله ظاهرش را با یک جفت کفش پاشنه‌دار نقره‌ای و آرایش غلیظ تکمیل کرده بود.

آیشواریا، هنرپیشه هندی ۴۹ ساله، هم در مراسم روز یکشنبه پیراهن طلایی‌رنگ آبشاری پرکاری به تن داشت و با تشویق طرفدارانش روبرو شد.

ایزولت، خواننده، ترانه‌سرا و مدل فرانسوی، هم با یک لباس تیره کرستی و در محاصره رقصندگانی که آن‌ها هم سرتاپا مشکی پوشیده بودند، روی صحنه ظاهر شد.

از سال ۲۰۱۷ تاکنون این ششمین نمایش «تو ارزشش را داری» لورآل است که با شعار «ارزش خودت را قدم بزن» (Walk Your Worth)، به‌عنوان یکی از حامیان هفته مد پاریس، برگزار می‌شود.

لورآل پاریس به‌عنوان یک مارک برجسته که همواره از توانمندسازی زنان دفاع می‌کند، می‌خواهد زنان را تشویق کند هویت منحصربه‌فردشان را بپذیرند و از ارزش ذاتی خود لذت ببرند.

بیشتر از مُد و زیبایی