کوچک شدن حلقه دوستان هری و مگان و شکل‌گیری مافیای مونته‌سیتو

ظاهرا مارکل ۴۱ ساله، بازیگر سابق، و هری ۳۸ ساله به‌دلیل افشای اطلاعات خصوصی که اجازه انتشار آن‌ها را نداشته‌اند بدنام شده‌اند

این دو نفر که جویای جلب توجه‌اند، دیگر در «صدر فهرست دوستی افراد مشهور» نیستند-AFP

شاهزاده هری و مگان مارکل بعد از جدایی جنجالی‌شان از خانواده سلطنتی بریتانیا گفتند در جست‌وجوی سبک زندگی آرام و دور از هیاهو بریتانیا را ترک می‌کنند و به کالیفرنیا می‌روند. اما عده زیادی در اینکه این زوج در جست‌وجوی آرامش باشند تردید دارند، چون آنها هم جنجال و ماجرا را دنبال می‌کنند.

از روابط خانوادگی آشفته با پدر و برادر گرفته تا پرونده‌های شکایت و تعهدهای حرفه‌ای، به نظر می‌رسد خیلی چیزها در زندگی آن‌ها پایان خوشی نداشته است. و اکنون، سلیا والدن، همسر پی‌یر مورگان که همیشه در اظهارنظرهای بی‌پرده علیه هری و مگان پیش‌قدم است، می‌گوید پس‌ از آنکه گروه دوستان آن‌ها کوچک و کوچک‌تر شد، دسته جدیدی راه افتاد: «مافیای مونته‌سیتو».

دیلی میل به‌تازگی حدس و گمان‌های جدیدی در مورد زندگی اجتماعی هری و مگان منتشر کرد، از جمله خصومت احتمالی بین آن‌ها و دوستان صمیمی‌شان ویکتوریا و دیوید بکهام. به گفته منابع دیلی‌میل، درز اطلاعات خصوصی باعث دلخوری دو خانواده از یکدیگر شد.

به گفته والدن، این دو نفر که جویای جلب توجه‌اند، دیگر در «صدر فهرست دوستی افراد مشهور» او نیستند، زیرا «اسرار دیگران را برای کسب درآمد فاش می‌کنند».

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

والدن مدعی است که مارکل ۴۱ ساله، بازیگر سابق، و هری ۳۸ ساله به‌دلیل افشای اطلاعات خصوصی که اجازه انتشار آن‌ها را نداشته‌اند بدنام شده‌اند.

در حالی‌ که گزارش میل از این ماجرا ممکن است چندان درست نباشد، اینکه اتحاد قدرتمند همسایگان ثروتمند، که در حال حاضر گروه دوستی مگان را تکمیل می‌کنند، و در واقع با نام مستعار «مافیای مونته‌سیتو» شناخته می‌شود، چندان دور از واقعیت نیست.

این نامی است که ظاهرا یکی از «مدیران هالیوود» به آن‌ها داده است. این نامی شوم است که به تعدادی از افراد مشهور و سرمایه‌گذار شناخته‌شده گفته می‌شود که در مجاورت یکدیگر از قدرت و نفوذ یکدیگر سود می‌برند.

چه کسانی عضو مافیای مونته‌سیتو هستند؟

به گزارش نشریه «کات»، گویا گلوریا استاینم (گرچه او در واقع در منهتن، نیویورک، زندگی می‌کند) و همچنین یک «سرمایه‌دار لوازم آرایشی» به نام ویکتوریا جکسون، که شوهرش برای لوازم آرایش افراد مشهور بازاریابی می‌کند؛ آری امانوئل، مدیر برنامه قدرتمند هالیوود که آژانس استعدادیابی او (ویلیام موریس اندیوور) اوایل امسال با مارکل قرارداد امضا کرد؛ همچنین همسرش، سارا استودینگر، که کت‌وشلوار لینن صورتی را طراحی کرده است که مارکل در ماه آوریل در یکی از بازی‌های تیم بسکتبال لیکرز به تن داشت، از اعضای این گروه‌اند.

دیگر همدستان شناخته‌شده ساسکس‌ها، به گفته دیلی میل، عبارت‌اند از: آرایشگر آماندا لئون، عکاس میسان هریمن، دختر رابرت اف کندی، کری کندی، و سارا رافرتی و ابیگیل اسپنسر، بازیگران سریال Suits که مارکل نیز در آن بازی می‌کرد. اپرا و گیل کینگ نیز هنوز با آن‌ها ارتباط‌ دارند، هرچند مطمئن نیستم که بتوان با اطمینان آن‌ها را اعضای مافیا نامید. چند عکاس و نویسنده دیگر را که مارکل دوست دارد به این جمع اضافه کنید، اما به نظر می‌رسد که برخی از اعضای نامدار این گروه کنار کشیده‌اند. گفته می‌شود کیتی پری و اورلاندو بلوم راهشان را از ساسکس‌ها جدا کرده‌اند، هرچند آن‌ها هنوز همسایه‌اند.

بیشتر از زندگی