تکذیب نقش جانی دپ در تولید فیلمی با سوژه مایکل جکسون

این فیلم به نوعی به اتهام‌های جنسی متوجه این خواننده مشهور پاپ اشاره می‌کند

جانی دپ در جشنواره فیلم ونیز، ۶ سپتامبر ۲۰۱۹/Alberto PIZZOLI / AFP

نماینده جانی دپ گفته است که به رغم گزارش‌ها، نه خودش و نه شرکت فیلم‌سازی‌اش، اینفینیتوم نیهیل، در ساخت فیلم موزیکالی که از زبان دستکش‌ مایکل جکسون روایت می‌شود، نقشی نداشته‌اند.

اوایل هفته جاری، نشریه هالیوود ریپورتر گزارش داد که این بازیگر آمریکایی تهیه ‌کننده فیلم «به عشق یک لنگه دستکش: داستان موزیکال ممنوعه‌ای از زندگی مایکل جکسون از زبان دستکش‌ او» خواهد بود.

در مقاله اصلی، چنین توضیحی آمده بود: «قبلاً می‌گفتند که جانی دپ و شرکت فیلم‌سازی‌اش، اینفینیتوم نیهیل، تهیه ‌کننده فیلم «به عشق یک لنگه دستکش» است.»

«اما اخیراً  بر سر این که فیلم را چه کسی ساخته است، اختلاف نظرهایی درگرفته و نماینده جانی دپ می‌گوید که او و شرکتش نه تهیه‌ کننده‌ این کار هستند و نه به هیچ صورتی دستی در آن دارند.»

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

نویسنده آن مقاله، جولیِن نیتزبرگ، نوشته است که این فیلم موزیکال ماجرای گروهی آدم فضایی است که شبیه دستکش‌هایی پر زرق و برق هستند و ناگهان سفینه‌شان در شهر گری در ایالت ایندیانا فرود می‌آید، و با مایکل جکسون جوان آشنا می‌شوند.

نیتزبرگ نوشت: «ظاهراً اگر دستکش مذکور خون آدم‌ها را بنوشد و بخشی از تن‌شان را در خود داشته باشد، می‌تواند به آن‌ها استعداد موسیقایی جادویی بدهد. ولی تنها می‌تواند از خون پسرهای باکره تغذیه کند.»

وی در ادامه و در توصیف آن فیلم موزیکال گفت، «نگاهی است به نیروهای عجیبی که شخصیت مایکل را شکل دادند و رسوایی‌هایی که شهرت منفی برایش رقم زدند.»

پس از آن، خبر رسید که گراهام کینگ، تهیه ‌کننده فیلم «بوهیمین راپسودی» حق تولید فیلمی را با تمرکز بر جزئیات زندگی مایکا جکسون از آن خود کرده است. قرار است فیلم بدون مجوز موزیکال دیگری نیز به نام «ام جِی» در مورد زندگی مایکل جکسون، سال آینده به روی پرده برود.

© The Independent

بیشتر از فیلم