کدام مدل لاک ناخن برای نامزدی و ازدواج بهتر است؟

مدل‌های تزئینی ناخن به سبک فرانسوی، همیشه مناسب و جذاب است

انتخاب رنگ و  مدل لاک ناخن به جواهرات، ساعت و حلقه شما هم بستگی دارد -CANVA

آرایش عروس بی‌دلیل گران نیست. هنر آراستن کسی که سراپا سفید پوشیده و پوشش و آرایشش ریزه‌کاری‌های مهمی دارد، از عهده هرکسی برنمی‌آید. آرایش ناخن هم جزئی از این کار است که هم باید زیبا و متناسب با لباس و آرایش و جواهرات عروس باشد، هم خودش به‌تنهایی جلوه‌گری خاصی نکند و بقیه ظاهر عروس را تحت‌تاثیر قرار ندهد.

رنگ روشن و کلاسیک برای ناخن‌ها، از گزینه‌های رایج است. اگر جویای راهی ساده برای خوش‌رنگ‌تر کردن این مدل ناخن باشید، لاک‌ناخن‌ اکلیلی سفید را انتخاب کنید.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

اگر رنگ روشن و شیری خیلی ساده به نظر می‌رسد، به این دلیل است که واقعا همین‌طور است. برای یک تغییر کوچک اما چشمگیر، روی لاک سفید خود یک لایه لاک اکلیلی بزنید و بلافاصله به جلوه‌ای تازه دست خواهید یافت.

بهترین ویژگی ناخن‌های اکلیلی سفید این است که می‌توانید آن را هر طور دوست دارید، گاهی فقط در قسمت بالا یا پایین ناخن، با اکلیل بپوشانید.

راه‌های دیگری هم برای جذاب‌تر کردن ناخن‌های سفید موجود است:

تزئین با پاپیون

تزئینی فرانسوی، همیشه مناسب و جذاب است. می‌توانید قسمت سفید کلاسیک ناخن فرنچ را با مقداری اکلیل سفید جلا بدهید و یک برچسب ظریف پاپیونی را در قسمت مرکز و بالای ناخن بچسبانید.

سیاه و سفید

یک جفت رنگ بهتر از سیاه‌وسفید نام ببرید! اگر خواهان ایجاد تقابل کامل با ناخن‌های اکلیلی سفید خود باشید، می‌توانید یک شکل هندسی تیره به هر ناخن بیفزایید تا درخشش و روشنی ناخن‌های خود را متعادل کنید

تغییر رنگ سفید به بژ

تام باچیک، طراح ناخن مشهور جنیفر لوپز و سلنا گومز، این سبک ناخن سفید درخشان بلیزارد فرنچ را ابداع کرده است. این تزئین ناخن، با رنگ سفید یخی با لاکی براق در نوک ناخن شروع، و به آرامی با یک پایه خنثی ترکیب می‌شود تا ظاهری فوق‌العاده زیبا به ناخن‌ها بدهد. تزئین ناخن‌های نیکولا پلتز عروس خانواده بکام، هم در روز ازدواجش از همین مدل بود.

نقش و نگار ریز 

توجه به جزئیات تاثیر زیادی دارد. اگر جویای یک طرح بسیار درخشان اکلیلی نیستید، فقط کمی لاک اکلیلی سفید روی یک ناخن قرار دهید. حتی اگر فقط در یک ناحیه کوچک قرار گرفته باشد، همچنان گزینه‌ای جسورانه است و به چشم خواهد آمد. این مدل انتخاب جنیفر لوپز برای روز ازدواجش بود.

روکش براق ساده

کمی «جادو» یا لاک اکلیل سفید روی ناخن طبیعی بزنید تا به مانیکوری فوق‌العاده دست یابید. این اکلیل نرم و لطیف درخشش ظریفی ایجاد می‌کند که احساس بسیار خوبی دارد.

انتخاب رنگ و حال‌وهوای لاک ناخن، به جواهرات، ساعت و حلقه شما هم بستگی دارد.

بیشتر از مُد و زیبایی