کدام چهره‌‌های زن ممکن است معاون ترامپ شوند؟

به‌نوشته آکسیوس، کری لیک کسی است که حاضر است بدون توجه به حاشیه‌ها و جنجال‌ها، آشکارا، با صدای بلند از ترامپ حمایت کند

بسیاری از نزدیکان ترامپ، نیکی هیلی را بهترین گزینه ممکن برای معاونت ریاست جمهوری می‌دانند - MARK WILSON / Getty Images via AFP

گزارش اکسیوس حاکی از آن است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا و یکی از نامزدهای اصلی حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات سال ۲۰۲۴ ممکن است یک چهره‌ سیاسی زن را به‌عنوان نامزد سمت معاونت ریاست جمهوری معرفی کند.

وب‌سایت خبری-تحلیلی آکسیوس بامداد روز چهارشنبه هشتم مارس (۱۷ اسفندماه) نوشت: رئيس‌جمهوری سابق آمریکا به‌شدت در حال بررسی این گزینه است که یک زن را به‌عنوان معاون خود معرفی کند.

به‌نوشته آکسیوس، ترامپ برای جذب نظر زنان سفید‌پوستی که در شهرهای کوچک زندگی می‌کنند نیاز دارند یک معاون زن معرفی کند.

آکسیوس در گزارش خود از چهار چهره شناخته‌شده زن در سیاست آمریکا نام می‌برد که ممکن است رئيس‌جمهوری سابق یکی از آن‌ها را به‌عنوان معاون برگزیند.

در صدر فهرست آکسیوس، کری لیک مجری پیشین تلویزیون قرار دارد. کسی که پس از ۲۲ سال کار رسانه‌ای، برای انتخابات فرمانداری آریزونا نامزد شد و البته در انتخابات ماه نوامبر گذشته شکست خورد.

به‌نوشته آکسیوس، کری لیک کسی است که حاضر است بدون توجه به حاشیه‌ها و جنجال‌ها، آشکارا، با صدای بلند از ترامپ حمایت کند.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

نفر دومی که آکسیوس از او به‌عنوان گزینه احتمالی ترامپ برای سمت معاونت ریاست جمهوری نام می‌برد نیکی هیلی، فرماندار سابق کارولینای جنوبی و سفیر پیشین ایالات متحده در سازمان ملل است.

به‌نوشته آکسیوس، بسیاری از نزدیکان ترامپ، نیکی هیلی را بهترین گزینه ممکن برای معاونت ریاست جمهوری می‌دانند.

نیکی هیلی در حال حاضر  برای نامزدی ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرده است. اما گفته است در نهایت از نامزد رسمی حزب جمهوری‌خواه حمایت خواهد کرد.

نفر سوم در فهرست آکسیوس، سارا هاکبی سندرز، سخنگوی پیشین کاخ سفید در دوره ریاست جمهوری ترامپ است.

سارا سندرز هم‌اکنون فرماندار آرکانزاس است. به‌نوشته آکسیوس، به‌نظر می‌رسد در صورت پیروزی ترامپ، سندرز قطعا از او حمایت می‌کند.

نفر چهارم فهرست آکسیوس، کریستی لین نوم، فرماندار داکوتای جنوبی است. او پیشتر به‌عنوان نماینده جمهوری‌خواه این ایالت در مجلس نمایندگان حضور داشت.

بیشتر از جهان