چرا پاملا اندرسون مدام ازدواج می‌کند؟

ستاره سریال گارد ساحلی (بی‌واچ) در ۲۸ سال گذشته، شش بار ازدواج کرده است

یکی از ازدواج‌های پاملا فقط ۱۲ روز طول کشید - AFP/ perthnow

پاملا اندرسون توضیح داد که چرا «مدام ازدواج می‌کند».

ستاره سابق گارد ساحلی که در این سریال دهه ۱۹۹۰ نقش سی‌جی پارکر را بازی می‌کرد، در ۲۸ سال گذشته شش بار ازدواج کرده است.

سال ۱۹۹۵، خبر ازدواج اندرسون با تامی لی، نوازنده درام ماتلی کرو [Mötley Crüe/ یک گروه موسیقی سبک هوی متال] سروصدا کرد، کسی که اندرسون از او دو فرزند دارد. آن‌ها در سال ۱۹۹۸ طلاق گرفتند، اما دوست باقی ماندند.

هشت سال بعد، این بازیگر با کید راک موسیقیدان [خواننده، آهنگساز و رپر آمریکایی] ازدواج کرد که اولین ازدواج او از یک‌ رشته ازدواج‌های‌ کوتاه‌مدت بود.

یک سال بعد از او طلاق گرفت و دو بار با ریک سالمون، بازیکن حرفه‌ای پوکر، ازدواج کردــ یک بار در سال ۲۰۰۷  و دوباره در سال ۲۰۱۴ که هرکدام از این ازدواج‌ها یک سال طول کشید.

کوتاه‌ترین ازدواج اندرسون سال ۲۰۲۰ بود؛ زمانی که با جان پیترز، دوست دیرینه‌اش که تهیه‌کننده بود، ازدواج کرد.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

علی‌رغم این واقعیت که رابطه آن‌ها فقط ۱۲ روز طول کشید، پیترز اخیرا فاش کرد که تصمیم دارد در وصیت‌نامه‌اش ۱۰ میلیون دلار برای همسر سابقش [به ارث] بگذارد و ادعا کرد اندرسون از این تصمیم خبر نداشته است.

در همین حال، آخرین و به قول خود اندرسون «بدترین» ازدواجش سال ۲۰۲۰ بود؛ زمانی که با دن هیهرست، معماری که برای بازسازی خانه دوران کودکی‌اش استخدام کرده بود، ازدواج کرد. آن‌ها سال ۲۰۲۲ جدا شدند.

اندرسون در مصاحبه‌ای جدید درباره ازدواج‌های متعددش گفت: «می‌دانم که مرتب ازدواج می‌کنم اما فقط می‌خواستم دوباره برای بچه‌هایم خانواده‌ بسازم.»

او در مصاحبه با تایمز گفت: «اما در عین حال اجازه نمی‌دهم کسی از من سوءاستفاده کند و نمی‌خواهم بچه‌هایم فکر کنند باید به چنین چیزی تن داد. پس این همیشه خط قرمزم بود، وقتی حس می‌کردم شاهد بدرفتاری با من‌اندــ چرا که نباید بدرفتاری با زنان را بیاموزند.»

«و با اینکه با مدام طلاق گرفتنم انگار خودم را مسخره کرده‌ام، نمی‌توانم اجازه دهم چنین اتفاقی رخ دهد.»

کتاب جدید خاطرات اندرسون با عنوان «باعشق، پاملا» و مستند جدید نتفلیکس به نام «پاملا، داستانی عاشقانه» هر دو ۳۱ ژانویه  منتشر می‌شوند.

نقد ایندیپندنت را اینجا بخوانید.

وقتی زندگی دشوار می‌شود  خیریه سامریون شبانه‌روزی و هر ۳۶۵ روز سال آماده است و می‌توانید رایگان از طریق خط تلفن ۱۱۶۱۲۳یا ایمیل [email protected] با آن‌ها تماس بگیرید یا اطلاعات نزدیک‌ترین شعبه به خودتان را در وب‌سایت www.samaritans.orgپیدا کنید.

راهنمای ملی خشونت‌دیدگان خانگی از طریق شماره ۰۸۰۸۲۰۰۰ خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهد یا می‌توانید به سایت امداد زنان مراجعه کنید. خط مشاوره برای خشونت‌دیدگان خانگی برای ساکنان ایالات متحده ۷۹۹-۸۰۰-۱-(۷۲۳۳) است. سایر خطوط مشاوره بین‌المللی در سایت www.befrienders.org آمده است.

© The Independent

بیشتر از زندگی