تنها برادر کارداشیان‌ها نمی‌خواهد مشهور باشد

راب کارداشیان در مراسم ازدواج پرسروصدای کورتنی در ایتالیا هم حضور نداشت

راب کارداشیان پسر کریس جنر و رابرت کارداشیان فقید و برادر کورتنی، کیم و کلویی کارداشیان است-instagram/khloekardashian

خواهران خانواده کارداشیان برادری هم دارند که با دور ماندن از دوربین‌ها تلاش می‌کند از خانواده مشهورش فاصله بگیرد.

 زمانی که افکار عمومی دادگاه پر سروصدا و جنجالی امبرهرد و جانی دپ را دنبال می‌کرد هم‌زمان یک جنگ حقوقی دیگر هم در ایالات‌متحده بین راب کارداشیان و شریک زندگی سابقش در جریان بود. دادگاهی که باعث شد خیلی‌ها از خودشان بپرسند مگر کارداشیان‌ها برادر هم دارند؟

بسیاری از کسانی که اخبار کارداشیان‌ها را دنبال می‌کنند می‌دانند که این خانواده با پخش تلویزیونی یک داستان واقع‌نما از زندگی روزانه خود به شهرت رسیدند. راب برای دنبال کنندگان «پابه‌پای کارداشیان ها» شناخته‌شده بود هرچند به دلایلی ترجیح داد دیگر در این نمایش تلویزیونی شرکت نکند و کمتر جلوی دوربین‌ها ظاهر شود. او در مراسم ازدواج پرسروصدای کورتنی در ایتالیا هم حضور نداشت.

Read More

This section contains relevant reference points, placed in (Inner related node field)

داستان پرونده حقوقی که باعث شد راب برخلاف میل خودش دوباره در صدر اخبار مربوط به ستاره‌های سرگرمی قرار گیرد مربوط به انتشار تصاویر برهنه شریک سابق زندگی او در اینترنت بود.

راب کارداشیان همنام پدر فقیدش، رابرت کارداشیان است. بلک چاینا ۳۴ ساله، از کارداشیان ۳۵ ساله، به دلیل انتشار عکس‌ها و ویدیوهای برهنه او در شبکه‌های اجتماعی در جولای ۲۰۱۷ شکایت کرد. این زوج سابق یک دختر ۵ ساله به نام دریم دارند.

راب کارداشیان پسر کریس جنر و رابرت کارداشیان فقید و برادر کورتنی، کیم و کلویی کارداشیان است. او علاوه بر حضور در برنامه خانوادگی کارداشیان ها در چند مجموعه سرگرمی دیگر هم ظاهر شد.

راب در سال ۲۰۱۹ یک خط تولید لباس با نام (Halfway Dead) هاف‌وی‎ دد راه‌اندازی کرد. سال بعدازآن هم یک خط تولید سس تند به راه انداخت.

کلویی کارداشیان در یکی از قسمت‌های برنامه کارداشیان ها در سال ۲۰۲۱ گفت که برادرش راب از کانون توجه فاصله گرفته چرا که به این کار نیاز داشت. کلویی فاش کرد که روابط گذشته راب را تحت تاثیر قرار داده و او باید روی خودش کار کند.

راب در نمایش تلویزیونی جدید خانواده‌اش هم غایب است. گفته می‌شود که او خودش تصمیم گرفته در این سریال غایب باشد و دیگر به دنبال داشتن چنین زندگی عمومی و در چشم همگانی نیست و الهام‌بخش این تصمیم بیشتر دخترش دریم بوده است.

یکی از منابع نزدیک به کارداشیان‌ها در سال ۲۰۲۱ به روزنامه‌ها گفت که همه به این تصمیم راب احترام می‌گذارند، مخصوصا که حضور در برنامه‌های قبلی جز درد و دردسر فایده‌ای برای او نداشته و باعث شده بود که چندین بار در بیمارستان بستری شود. به نظر می‌رسد که این صحبت‌ها اشاره به بیماری دیابت او باشد.

این منبع همچنین یکی دیگر از دلایل تغییر تمرکز راب را جدالی که با بلک چاینا، مادر فرزندش، در دادگاه داشت ذکر کرد.

راب این روزها زندگی آرام‌تری دارد و بر تناسب اندام خود تمرکز کرده است. او در سال ۲۰۲۰ برای کم کردن وزن به ورزش روی آورد و گفته می‌شود که تلاش می‌کند به خاطر دخترش تا جایی که می‌تواند سلامت باشد.

یک منشی در دادگاه عالی لس آنجلس ابتدای هفته به خبرنگاران گفت که راب و بلک برای حل و فصل موضوع با هم به توافق رسیده‌اند، اگرچه شرایط آن هنوز مشخص نیست.

بیشتر از زندگی